Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges kideríteni, hogy...

Lehetséges kideríteni, hogy ki hívott telefonon, ha az illető kikapcsolta a saját telefonja hívószámának kijelzését?

Figyelt kérdés

Magyarul ha engem "ismeretlen szám" hívott.


Valaki szórakozik velem, most nem írom le a részleteket, a lényeg, hogy sejtem ki az, de nem vagyok benne biztos, meggyanúsítani nem merném. Nem zaklat, szóval feljelenteni azért nem akarom semmiképp, meg nem bántó, de viszont kezdem unni, kezd kissé zavaró lenni. ..



ápr. 30. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak hatóság jut hozzá. Hívásokat ugye rögzítesz?
ápr. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Biztos csak a hatóság?

Nem rögzítek, mert nem tudom hogyan kell.


90%ra sejtem, hogy ki lehet. De ha szembesítem és mégse ő az, az ciki lenne.

Biztos nincs semmi trükk, semmi módszer?

ápr. 30. 01:49
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha zavar, akkor kapcsold be a privát hívószámok automatikus elutasítását, és onnantól hiába próbál hívni.
ápr. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a zaklatód befejezte a hívást azonnal hívd fel az általad gyanúsnak vélt illetőt, s ha 1-2 másodpercen belül felveszi akkor ő hívott.
ápr. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Töltsd le a Truecaller applikációt.
ápr. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
86%
Nem tudod kideríteni csak ha feljelented esetleg. Szerintem hívd fel és kérdezd meg ő hívott-e rejtett számról első körben, ez még nem gyanusítgatás, vagy elárulja vagy nem, de legalább tudja, hogyha ő volt, akkor sejted.
ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

"ha 1-2 másodpercen belül felveszi akkor ő hívott."

Ez nem jelent semmit.

Akkor kell hívni amikor épp csengeti a kérdezőt és ha foglalt, akkor talán ő az. De ezt is el kellene játszani vagy 20x ugyanolyan eredménnyel, hogy biztos lehessen benne.

ápr. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze. Fel kell venni.
ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hmm, vakarom a kobakom...
ápr. 30. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:
A Truecaller mire jó ötös?
ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!