Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges kideríteni, hogy...

Lehetséges kideríteni, hogy ki hívott telefonon, ha az illető kikapcsolta a saját telefonja hívószámának kijelzését?

Figyelt kérdés

Magyarul ha engem "ismeretlen szám" hívott.


Valaki szórakozik velem, most nem írom le a részleteket, a lényeg, hogy sejtem ki az, de nem vagyok benne biztos, meggyanúsítani nem merném. Nem zaklat, szóval feljelenteni azért nem akarom semmiképp, meg nem bántó, de viszont kezdem unni, kezd kissé zavaró lenni. ..



ápr. 30. 00:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Akkor kell hívni amikor épp csengeti a kérdezőt és ha foglalt, akkor talán ő az. "

De ha engedélyezve van hogy többen hívhassák egy időben, akkor kicseng mindkét hívás egymástól függetlenül, plusz egy másik készülék is kell hozzá.

ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!