Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csökken az Iphone-ok...

Miért nem csökken az Iphone-ok ára? 13 mini 128 gb

Figyelt kérdés
Még október-novermber környékén kinéztem magamnak a fent írt telefont a rejoy.hu-n. Az ott lévő ilyen telefonok legalsó ára 197-200 ezer körül volt és ez most is így van, pedig azóta több, mint egy fél év eltelt. Pedig ugye használt telefonokról beszélünk, és nem is egy újabb szériásról. Az új ára pedig 250 ezer körül stagnál. Ami még elérhetetlenebb, sajnos csak ennyi spórolt pénzem van rá. Azért ragaszkodnék hozzá, mert most egy Iphone7-esem van, azt is használtan vettem már 4 éve, és még mindig jól működik.

máj. 1. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nem csökken az áruk
máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Én arra tudok gondolni, hogy az új szériák szeptemberben jönnek ki és mivel te október-november környékén nézted ki így már lehet, hogy az a csökkentett ára.

Szerintem leghamarabb szeptember környékén fog majd csökkenni amikor jön az újabb iphone.

máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha az Apple fix összegért adja, akkor a szürkeimportos ár sem fog egy bizonyos szint alá menni.
máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert a rejoyon nézed. Ők le vannak maradva az árakkal és nagyon túl árazottan árulnak telefont. 13 minit már találsz 130e ért is apróhirdetésekben. Kb annyi is a piaci ára.
máj. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Rejoy tényleg nem a legolcsóbb. De amúgy ha egy 7-etst akarsz cserélni, vehetsz SE 2022-t is. Ugyanaz a chip van benne, mint a 13-ban, de már 200 körül kapsz belőle vadiújat.
máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Mert a Mini szériát kinyírták és ott a 13 Mini utód nélkül.

Inkább vegyél sima 13-t.

máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

6-os vagyok, példának okáért:

[link]

Olyan ritka az ilyen, mint a fehér holló.

Aki nem tud megbarátkozni a nagyobb mérettel kénytelen ennyiért is megvenni, így működik a piac.

máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

#5.

SE szériát felejtsük el, olyan, mintha egy trabantra raknák V6-os.

Pocsék üzemidő, rossz kijelző, gyenge kamera.

Tetszőleges A szériás Samsung úgy felmossa vele a padlót ahogy illik, még egy ezer éves A52 is sokkal jobb telefon attól...

máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Mert az elvakult iphone fanok hajlandóak még ilyen drágán is megvenni.
máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

8-as vagyok, most miért lettem lepontozva?

Szerintem nagyon jók az iPhone-ok, de a Pro szériát leszámítva az összes túl van árazva a konkurenciához képest és még kevesebbet is nyújtanak.

A SE széria meg a legnagyobb lehúzás, 4,7"-os ezer éves IPS kijelzőt beletettek egy 8 éves telefon házába, meg egy szintén régi kamerát.

Igazából azon túl, hogy beleraktak egy új SoC-t, meg 4GB RAM-t sok modern nincs. Cserébe az árcédula az elég vastagon fogott, a marketingesek biztos jót röhögtek, hogy ilyen szemetet is sikerül eladniuk ilyen drágán...

máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!