Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csökken az Iphone-ok...

Miért nem csökken az Iphone-ok ára? 13 mini 128 gb

Figyelt kérdés
Még október-novermber környékén kinéztem magamnak a fent írt telefont a rejoy.hu-n. Az ott lévő ilyen telefonok legalsó ára 197-200 ezer körül volt és ez most is így van, pedig azóta több, mint egy fél év eltelt. Pedig ugye használt telefonokról beszélünk, és nem is egy újabb szériásról. Az új ára pedig 250 ezer körül stagnál. Ami még elérhetetlenebb, sajnos csak ennyi spórolt pénzem van rá. Azért ragaszkodnék hozzá, mert most egy Iphone7-esem van, azt is használtan vettem már 4 éve, és még mindig jól működik.

máj. 1. 22:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Most, ahogy nézegettem a többi Iphone-t, valóban nem drágább vagy csak kicsivel kerül többe a sima 13 vagy a 14-es.

Lehet érdemes lenne elengednem a 13 minihez való ragaszkodásomat.

Mindent összevetve, szerintetek melyik Iphone-ra lenne érdemes beruháznom, ha még kicsit gyűjtök hozzá? (a 15-ös szériát leszánítva)

máj. 2. 17:44
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

13 Pro-ra, az már egészen rendben van.

Ha nem fér bele akkor 14, a lényeg hogy 6GB RAM-os legyen.

máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy #12 írta. A sima 13 és 14 gyakorlatilag ugyanaz, a RAM-ot kivéve: a 13-ban csak 4GB van, míg a 14-ben 6GB, az mindenképp megéri azt a plusz pénzt.

A mini amúgy szerintem túl kicsi. Ha nem szereted a tepsifonokat, a normál iPhone 6,1"-es kijelzője szerintem tökéletes méret. Én is a méret miatt vettem simát, nem Plus-t.

máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is kényelmesebb a sima széria, nagyon jól kézbe passzol.

Ha a régi 16:9-es téglákat használtad akkor ahhoz képest felüdülés lesz, nem lehet érezni a keskenysége végett a nagyobb kijelzőt.

máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!