Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S24 Ultra vs iPhone...

Samsung S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max, melyikkel jobb/szebb a fotózás, videózás?

Figyelt kérdés

máj. 12. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Na ez a kérdés már felmerült több emberben is:


[link]

máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha az ember tudja mit csinál, akkor az s24 Ultra kamárájából többet lehet kihozni.
máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

S24 Ultra lényegesen jobb, 1 pont kivételével az pedig az esti fotózás.

De Zoom kamerában annyival fölényesen jobb az S24 Ultra, hogy inkább egy kicsit rosszabb esti, ha valamiben sokkal jobb.

Meg összesítve is egy jobb telefonról beszélünk.(iPhone 15 Pro tulaj vagyok, szóval még azt sem lehet mondani elfogult, de egy kis méretű S24U-ra cserélném csak le)

máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én igazából szeretem az iPhone-t meg a Samsungot is, bár Samsungnál az ikonokkal nem vagyok kibékülve annyira nem szépek.

De ettől függetlenül szeretem az ios-t meg az android-ot is, csak félek ha netán most vennék S24 Ultrát, mi van ha 2 év múlva vagy annyi se kell majd aztán majd én nekem itt fog szaggatni, akadni, “ez az alkalmazás leállt” hibával szórakozni meg társai..

ezzel szemben pl. iOS soha nem akadozott nálam.

Jó telefon ez is meg az is, szeretem a változatosságot, egyszer iphone egyszer samsung, csak bennem van egy icipici félelem, hogy eddig minden android belassult.. 🥲

Nem is értem miért lassulnak be? Mitől?

Vonz az iPhone 15 Pro is, ettől meg azért “félek” picit mert mi van ha nem hoz annyi újdonságot számomra? iPhone 12-ről váltanék.

Szeretem ezt is, stabil rendszer, gyors, jó kamera, akksi is elég jó stb. csak annyira megszoktam már.

Jó lenne valami újdonság.

máj. 12. 19:13
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 15 Pro Max kamera a legjobb mindenben.
máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindkét rendszer, gyártó iránt van némi tapasztalatom, megpróbálok válaszolni(objektívan, mert amúgy a Pixel lenne nálam a nyerő, szóval mindkettő olyan kényszeres megoldás).


"S24 Ultrát, mi van ha 2 év múlva vagy annyi se kell majd aztán majd én nekem itt fog szaggatni, akadni"

Samsung 7 év frissítést ígér, elég komolyan veszik a dolgot. Kicsit lassan sikerült szokás szerint a start, de most már egész jól rendbe szedték. Kétlem, hogy van vele bármi probléma. Az S22-t elszúrták, már a kezdetek óta, de az S23 óta nagyon jól csinálják a szoftveres frontot. Szóval simán vennék 4-5 éve is tőlük a mostani S24-es szériából készüléket.


"Nem is értem miért lassulnak be? Mitől?"

Gyártó hanyagsága, optimalizálni kellene, ennyi az egész. De mivel kitolódott a telefon cserének az ideje(meg az Unio is kicsit odaszúrt nekik), azóta a Google, Samsung és Apple is elég komolyan veszik(az Apple pert is vesztett nem mellesleg).


"Vonz az iPhone 15 Pro is, ettől meg azért “félek” picit mert mi van ha nem hoz annyi újdonságot számomra"

Function button szerintem egész jó, állíthatód mit szeretnél vele csinálni(pl. dedikált kamera gomb is lehet).

120HZ sokkal jobb felhasználói élményt nyújt.

A zoom kamera sokkal sokoldalúbbá teszi, nem mellesleg van makró mód is(AF-es széleslátószögű kamera segítségével).

A fő kamera és az ultraszéles is jelentősen jobb képeket lő rossabb fényviszonyok mellett.

Akkuidőben elég erős lett a 15-ös széria, simán hozza dupláját a 12-nek bármelyik(még a sima is).

Ami előrelépés az akku élettartalma, ami legalább 3 évre van most tervezve.


Amúgy ha újdonságot akarsz akkor is inkább S24 Ultra, az S Pen egy zseniális dolog. A rendszer is sokkal testre szabhatóbb, sokat fejlődött az android(az IOS szerintem megrekedt egy szinten, de nekem mondjuk így is nagyon jó). A kamerája sokoldalúbb, mert 2 zoom kamerája van eleve így nem gond a x3 és az x5 közötti látószög sem.


A 2 telefon összehasonlítását leírtam a 4-ben, de én kész érvet nem tudok mondani a 15 Pro Max mellett. De azzal sem nyúlsz mellé.

máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

#6.

Csak ne kelljen nagyon nagyítani, vagy X3-mas képet lőni vele...

Jó a kamerája, de a Samsung most ezt megnyerte.

máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

"Samsungnál az ikonokkal nem vagyok kibékülve annyira nem szépek."

Még szerencse, hogy Androidon ezt pillanatok alatt meg lehet változtatni.

máj. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan provokatív kérdés…
máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!