Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10mini vagy x10 mini pro...

X10mini vagy x10 mini pro telefont szeretnék. Érdemes rá befektetni? Érdekelnének nagyon a vélemények!

Figyelt kérdés
Akiknek már van egy ideje mit tudtok elmondani róla? Megbántátok? Használható kis telefon? Nőnek lenne.
2011. febr. 15. 21:03
1 2
 1/13 bp1985 ***** válasza:
Nagyon pici. Adtak nekem cégesként, 2 nap után visszaadtam, és visszakértem a galaxy-t. Számomra használhatatlanul kicsi.
2011. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
borzalmas kicsi, én már próbáltam. kényelmetlen, és kellemetlen volt használni, pedig neked aztán kicsi kezeim vannak. egy érintőképernyős telefonnál azért kell a nagy kezelőfelület
2011. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

-neked

+nekem

2011. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az x10 meg nekem túl nagy:(
2011. febr. 15. 21:11
 5/13 anonim ***** válasza:

akkor x8.

középút. meg úgyis azt futtatják most.

2011. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát te tudod, elvégre te fogod használni, csak nehogy megbánd!

Menny be egy Mediaba, vagy valahova, ahol ki van téve, és próbáld ki, hogy neked menyire kényelmes a használata

2011. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az x8al meg az a bajom, hogy sztem eléggé tömeg típusú teló lett. Azt mondják a pro vmennyivel kezelhetőbb mint a sima mini.
2011. febr. 15. 21:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ilyen kicsi képernyőjű Androidos telefont, mert nem tudod kihasználni, az oprendszer adta lehetőségeket! Akkor már inkább Galaxy Ace! Most jelent meg, de teljesen rendben van a készülék!
2011. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ZTE BLADE .. 40k-ért a tied T-mobileban dominósan


Legjobb Ár/Értékű jelenleg !


Én is eddig Sony Ericssont pártoltam , volt vagy 3 SE mobilom , aztán az x szériánál (x8,x10) nagyon csalódtam az SE-ben , így aztán ZTE Blade-et választottam , és nem csalódtam ! Igaz az anyaghasználat nem a legjobb, és vannak modellek (1-2 elvetve) amelyek pixelhibásak , de nekem nem olyan volt . 3,5 colos 480x800-as felbontású , 512 rom/ram van benne , 600 mhz-es proci (ilyen van az x10 miniben/x8-ban is) Ahhoz képest hogy kínai gyártótól van , szerintem nagyon kis telefon . Néha , egy-két komolyabb játéknál akad meg csak a gép , amúgy hibátlanul , akadás nélkül fut rajta minden .


Mindenképp csak Őt tudom ajánlani !

2011. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha érdekel jobban a zte , akkor ezen az oldalon elég sok infót megtudhatsz az első hsz-ben (hozzászólásban)
2011. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!