Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbséh az IPhone 4 és...

Mi a különbséh az IPhone 4 és az IPhone 4 Clone között?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a klóna másolat, hamisítvány.

De miben tér el? Elvileg a frissítések miatt, meg valami ilyesmik de az nem mindegy?


Valaki elmagyarázná nekem? És ne hülyeséget írjatok!


Köszi.


2011. ápr. 25. 09:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ja és azok mind kínaiak nem? Hamar tönkre mennek? (klónok)
2011. ápr. 25. 09:50
 2/19 anonim ***** válasza:
Ég és föld. Ferrari vs Trabant...
2011. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A másolat a citrom ízű banánhoz fogható leginkább, vagy a magyar narancshoz.

Csak kinézetre hasonlít, másban nem. Ezt értsd úgy, hogy ezen kívül nincs bennük közös.

2011. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és belül milyen?
2011. ápr. 25. 10:14
 5/19 anonim ***** válasza:
Belül olcsó gagyi alkatrészek, már ami van benne mert wifit, gps-t meg hasonló apróságokat előszeretettel kispórolnak. Emellett nem iOS van rajta hanem valami kínai szoftver, az appstorehoz sem tudsz hozzáférni, nem tudsz rá programokat rakni. Egyszóval mintha egy trabant belsőt átpakolnának egy ferrarihoz hasonló kasztniba.
2011. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
wifi és rádió van benne, főleg ezért érdekelne az IPhone 4 clone.
2011. ápr. 25. 10:42
 7/19 anonim ***** válasza:

a trabant az túl jó jelző neki, és ne sértsük meg ezzel a trabikat, mert én szeretem őket :)


inkább rolls royce vs velorex

2011. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
wifi menüpont lehet hogy van benne, csak éppen a hardver nincs meg hozzá így mikor csatlakozni szeretnél majd meglepetés fog érni. Legalábbis én találkoztam már ilyen iphone 4 klónnal. Ja és olyan borzalmasan érzéketlen rezisztív kijelző volt benne hogy az ember 1 perc után földhöz akarta vágni.
2011. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

erről mi a véleményetek?


[link]


működne szerintetek a wifi?

2011. ápr. 25. 17:06
 10/19 blex ***** válasza:

hát ha ott van a specifikációban, akkor nyilván van benne.

de attól még lehet hogy ultraszar és könnyen elromlik, nincsenek rá alkalmazások, szóval én nem vennék ilyet.

2011. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!