Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbséh az IPhone 4 és...

Mi a különbséh az IPhone 4 és az IPhone 4 Clone között?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a klóna másolat, hamisítvány.

De miben tér el? Elvileg a frissítések miatt, meg valami ilyesmik de az nem mindegy?


Valaki elmagyarázná nekem? És ne hülyeséget írjatok!


Köszi.


2011. ápr. 25. 09:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nem mernék egy ilyen gagyi "telefont" megvenni. Akkor inkább maradok a Nokia 1611-nél.
2011. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
működne, de 5 centiről se fog jelet találni. amúgy azok a képek full kamuk, amik ottvannak, mert az eredeti iphone-ról készültek. a hamisítványról messziről lerí, hogy hamis mert nem is úgy néz ki, kisebb a kijelzője, stb
2011. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"múgy azok a képek full kamuk, amik ottvannak, mert az eredeti iphone-ról készültek"


A kinézet az egyetlen dolog, amit képesek a kínai vackok lemásolni :) OK, méretben lehet kisebb, de ezt képről nem lehet szerintem megállapítani.

2011. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
dehogynem :) ha megnézed az eredetit meg a kínait rögtön feltűnik, hogy a kijelző jóval a home gomb felett van, míg az eredetin nem. meg ha már le akarják koppintani mérnem csinálják azt is 3,5 hüvelykes kijelzővel?
2011. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A linken megtalálható ez a kép is, amin már szépen látszik hogy egy rakás kakiról van szó :)

[link]

2011. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

háhá:D

magyar menü mi:D(az elöttem iró képe)

am a képek között van egy hirdetőtáblaszerü dolog is!

Azt irják:gravitáció érzékelőXD

de nagy telefon!!!XD

én halálra röhögtem magam!!!XD

2011. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ja am ennek a telonak a pixelszáma 10X8-asXD
2011. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 sanyóc válasza:

A minap járt egy iphone 4 clone a kezemben. Egy lány ismerősöm mutatta 30-ért vette a "neten"..

Pár napos volt csak, de már panaszkodott rá... Na ennyit az előzményekről. A különbségek, amiket én észrevettem (van iphone 4-esem amióta megjelent, így sok mindent átnéztem ezen a clone iphone4-en)

Külsőre kb fél méterről nem tudnád megmondani, hogy clone, annyira tökéletes másolat volt. Természetesen alma logóval iPhone felirattal stb. még a hátoldalon az apróbetűs rész is teljesen megegyezett.

Közelebbről megvizsgálva a hardvert kiderült, hogy a körbefutó fémszegély az műanyagból van. (az iPhone4-és társainak természetesen igazi fémből)

Aztán a home gomb mellől-alól fény szűrődik ki a készülékből, ergo elég "szellősen" illeszkedik.(az iPhone 4 home gombja majdhogynem vízhatlanul illeszkedik (természetesen nem meríthető vízbe ez sem, de eshet rá az eső)

A kijelzője nyomásérzékeny (körömmel működik)míg az eredeti iPhone-nak a kijelzője az touch screen ami érintő kijelzőt jelent tehát körömmel pláne nem megy. mondhatnám, hogy újjbegyre van optimalizálva.

A clone iPhone4 kijelzője egyébként körömmel is csak minden 2.-3. próbálkozásra eredményes, ami nagy gáz...ennél még egy vodafonos saját márkás érintőkijelzős kütyü is jobb.

A clone iphone 4 kijelzője max 320x240-es lehet, vagy ehhez közeli, mert elég pixelesnek tűnt (ekkora méretben már egy kissé zavaró, ha ilyen kicsi a pixel szám. Egy Samsung Galaxi Minin még éppen-éppen elmegy, de egy clone iphone4 kijelző méretéhez..hát..

Az eredeti iPhone 1 kijelzője 480x320-as volt és ez maradt is az iPhone 3GS-ig, de az iPhone4 az un retina kijelzőt kapott, amivel megnégyszerezték a pixleszámot konkrétan 960x640-esre. Az iphone4 annyira nem pixeles, hogy itt már az emberi szem nem képes érzékelni a "pixelességet".

Visszatérve a kamu iPhone4-re.. A wifije nem működött neki. viszont a 3G-t le sem lehetett lőni. A menüje ettől függetlenül nagyon hasonlított az eredeti iphone-ra. Még olyan ikont is láttam a kijelzőjén, ami gyakorlatilag csak az iOS 5-tel jött meg az iPhonera.

Ja még egy apró különbség kívül.. a clone iPhone nem microsim-es (hosszabb a simkártya fedele ebből láttam)


Összességében talán ennyi.

Senkinek nem ajánlom, hogy vegyen egy ilyet.. Ugyanis 30 ezresért már egy viszonylag tűrhető fennt említett Samsung Galaxi Minit kapunk, amiben garantáltan több örömünket leljük...

Megtévesztésre persze ideális, amíg el nem kérik játszani...

2011. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
nekem iphone 4S-em van ami nem eredeti,de sztem nem olyan rosst ahogyan azt sok helyen leírják.
2014. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!