Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG KP 502 típusú telefonom el...

LG KP 502 típusú telefonom el kezdett szórakozni internetezés közben. A szervíz nem segített. Valami tipp?

Figyelt kérdés

kb1 hete a telefonom Facebook használat közben (ingyenes mert tmobile-os vagyok) fogja magát és magától újra indul. kiírja hogy bekapcsolás és kéri a PIN kódot. Elvittem a szervizbe csináltak a szoftver frissítést. Ma kaptam vissza de még mindig ugyan olyan rossz. Sőt. Már nem is kapcsolódik a Facebookhoz már egyből újra indul. Eddig legalább használni tudtam és csak akkor indult úja ha levelet akartam küldeni vagy valamit kiírni az üzenőfalamra.. de már be sem lép.

Esetleg valakinek valami tipp?


2011. máj. 13. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem az a tippem, hogy a szervizben nem csináltak vele az égvilágon semmit. Berakták egy tasakba, és ugyanúgy kaptad vissza.


mellesleg kinyiffant, mehetsz újat nézni.

2011. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá hogy nem csináltak semmit mert nem sok változást látok.. csak annyi hogy vissza kerültek a gyári beállítások..

egyszer már volt szoftverfrissítésen és akkor minden SMS, esemény eltűnt most pedig mindent benne van..


Szerintetek van rá esély hogy kapjak új telefont? Elvégre még garanciás..

2011. máj. 13. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Vidd szervízbe újból, szakemberként is azt mondom szoftverhalott a készülék.De tapasztalatból azt is elárulom hogy ne a T-Mobile üzletbe vigyed mert nem igazán foglalkoznak vele(lefuttatnak egy tesztsort és ha nem bukkan ki náluk a hiba visszaadják úgy ahogy volt).

Keres fel egy magán mobilszervízt és rakasd újra a szoftverét, igaz ez fizetős mert náluk nem tudod érvényesíteni a garanciát de legalább 1 napon belül megoldódik a problémád és elkerülsz egy csomó idegességet!

2011. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább veszek egy új telefont ezt pedig beadom egy használt mobilos boltba. Amúgy sem szerettem annyira szóval..
2011. máj. 13. 15:15
 5/5 kevinkecske válasza:

nekem is ez a telo van,és tényleg nem olyan jo...

de am mennyi lenne ha magán mobilszervizben frissiteném,mert nekem is ez a problémám...?

2011. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!