Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung star telefonra hogyan...

Samsung star telefonra hogyan kell háttérképet készíteni?

Figyelt kérdés

Már valaki írta itt, hogy "egymás mellé kell(ene) szerkeszteni 3 db 240*400-as képet, hogy végül egy "nagy" 720*400-as 3 kis képből álló háttérképet kapj."

Próbáltam átméretezni a képet Microsoft Office Picture Managerrel, de ott hiába adtam meg, hogy ilyen méretben szeretném, méretarányosra csinálta, így nem tudom pont 240x400-asra...Szóval addig el sem tudtam jutni, hogy 3 ilyen méretű képet egymás mellé illesszek...


Nagyon megköszönném, ha valaki tudna nekem ebben segíteni, mert teljesen elveszettnek érzem magam.


2011. szept. 3. 00:55
 1/2 anonim válasza:
100%
Van egy program az a neve, hogy SAMSUNG WALLPAPPER CREATOR. És ezzel lehet háttérképet csinálni. 3 különböző képet tud betenni és így vált a képernyők közt. Én ezzel csináltam és nekem jól bevált.
2011. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2011. szept. 11. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!