Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi telepíteni...

Miért nem engedi telepíteni az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Amit Market-ről szednék le nagyobb méretű alkalmazást, nem engedi letölteni, mert azt írja ki, hogy nincs elég hely a tároló eszközön, pedig bőven van még hely rajta.

Samsung Galaxy Mini-m van.


2011. okt. 28. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez akkor szokott előfordulni, ha nem NTFS-re akarod letölteni.
2011. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt elnéztem, mert számítógépre vonatkozik, amit fentebb írtam, bocs.
2011. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A telefon belső memóriájába települnek az alkalmazások. Ha ott nem lesz elég hely neki akkor ír ki ilyeneket.

Töröld a felesleges dolgokat, vagy helyezz át amit tudsz a kártyára.

2011. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de mindent amit lehet sd-re helyezni az sd-n van :S
2011. okt. 28. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor törölnöd kell valamit. Lehet még sincs elég hely a telefonban.
2011. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

most mar az angry birds seasons-t sem tudom frissiteni(massal nem probalkoztam) az a frissites is 18 mb. nem ertem miert nem engedi letolteni. amut eddig leszedtem es sdre lehetett rakni azt mind egybol sd-re telepitette a telefon. :s

bocs hogy ekezet nelkul irok csak telefonrol irok.

2011. okt. 29. 15:21
 7/8 A kérdező kommentje:
nehogy mar ne letyen hely. a telefon belaoxmemoriajaban is tobb mint 20 mega szabadhely van. a 4 gigas sd-men meg tohb mint 2 gb szabad...
2011. okt. 29. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig a telefonon is kell, hogy legyen ékezet.


Csak az az alkalmazás kerülhet az sd-re ami támogatja is az sd-re áthelyezés lehetőségét. Ráadásul ilyenkor se teljesen kerül át a kártyára, mert pár kB vagy MB még a telefonon marad. Arról nem is beszélve, hogy a cache az mindig a telefon memóriáját csökkenti. Szedj le egy cache cleenert. Az csak pár kB, szóval még engednie kell, hogy letöltse. Futtasd le és akkor felszabadul majd egy csomó hely.

2011. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!