Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb okostelefon?

Melyik a jobb okostelefon?

Figyelt kérdés

a samsung galaxy ace vagy a samsung galaxy s plus

szempont: gps,vienézés,fényképező,játék,net


2012. jún. 10. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül S+, de egyik sem éri meg a pénzét. Inkább Xperia, ebben az árban sokkal jobbak.
2012. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan azért hisztizel, mert javaslatot tett, hogy járnál jobban?

Kérdésre válasz: S Plus

2012. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én csak azt mondom hogy nem szeretem a SE mobilokat valahogy

nem és kész. amúgy meg nem értem hogy itt mindenki isteníti

a SE mobilokat pedig ha megkérdezek mást mindig inkább a samsungokat javasolja és én is így vagyok vele

2012. jún. 10. 17:41
 4/10 A kérdező kommentje:
és még valami itt valahogy mindenki ellenzi a samsung mobilokat pedig sokkal jobbak mint az SE mobilok
2012. jún. 10. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd? Miben jobbak vagy rosszabbak egymáshoz képest?
2012. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudom... Nézz körbe, hány Samsung kap ICS-t, ami 2011-ben debütált. És most nézd meg a Sony-t. Tudod, a support ezen fajta hiányával megszegik azt az "ígéretet", hogy 18hónapig támogatják szoftveresen a mobilokat.
2012. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor vegyél samsungot.. osztályomba 3 gyereknek van samsungja 2 ace meg 1 s plus nos mind1ik szidja főleg azt acet hogy nagy szar semmire se jó. SE meg azért jobb mert jobba proci és erősebb + ICS nem csak úgy mondják mint ahogy a samsung fanok.
2012. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én igazából HTC párti vagyok, se a Samsung, sem a SE nem jön be. Samsungnál szar hardver,és mindegyik egyformán néz ki, Sonynál mindegyik ugyanaz a hardver, és szerintem <--- szar a kezelőfelület is.
2012. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ugyanaz a hardver nem igaz sokba van hasonló de pl arc s erősebb van xperia s meg még erősebb a kezelőfelületett meg le lehet cserélni de tény a htc is nagyon jók.
2012. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Samsung miért lenne jó?

Minden tekintetben rosszabb az SE-nél.

Hardverben gyengébbek, nem jön rájuk ICS, ár/érték arányuk is rosszabb.

Hidd el.

Ha nem lettek volna galaxy s1-3-ak, akkor senki nem rajongana a Samsungokért.


Egyébként a kettő közül az s plust válaszd, és szerintem is inkább valamelyik xperiat vedd helyettük.

2012. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!