Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon és GPS?

Okostelefon és GPS?

Figyelt kérdés
A kérdésem az, hogy okostelefonon ingyenesen lehet használni a GPS-t? Tudom, hogy be lehet állítani, hogy vezeték nélküli hálózatot használjon, vagy GPS műholdat.Ha műholdra kapcsolom, az sem jelent plusz költséget, vagy ennél is van valami összeg,mint az adatforgalomnál? Köszi!

2012. jún. 11. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Maga a GPS használata ingyenes!


Csak az alap térképszoftver használ adaforgalmat mivel az a netről szedi a térképeket.(Google Maps)


Ha mondjuk töltesz le egy offline navit (az SD-kártyán vannak a térképek) pl.:Navigon,iGO,Sygic ezek teljesen ingyenesek.

2012. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és melyik számít a legjobb ilyen programnak? köszi :)
2012. jún. 11. 17:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én GARMIN és NDRIVE offline navigaciot hasznalok, mind a kettö tökéletesen megfelel.
2012. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! kifogom próbálni :)
2012. jún. 11. 20:02
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Én azért megkérdezném!

Mire szeretnéd használni a GPS-t. ( túra , autósnavigáció stb.)

Hogy miért. Az előttem válaszolók leírtak egy pár programot ,de azt nem , hogy ezek igaz hogy nem használják a netet de magáért a programért fizetni kell ( vagy illegálisan használni ).

2012. jún. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
csak ilyen általános 'el ne tévedjek' dolgokhoz, ha kirándulni, utazni megyek Magyarországon belül :)
2012. jún. 12. 21:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A Navigon és az iGO van toppon. Az nDriveot meg a Sygicet is beveri. Igaz hivatalosan fizetős de lelehet tölteni netről.

Aki megveszi 18 ezer Ft-ért pl.: a Navigont arra nem tudok mit mondani.

2012. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem válaszoló nagyon erőlteti az általa favorizált ( és lopott) programot, de ezek a programok kifejezetten autós navigációs programok. Pl kirándulásra alkalmatlanok.

Rengeteg olyan program létezik ami offline térképet használ és ingyenesen letölthető. Egy pár a teljesség igénye nélkül.

Geocachingoláshoz g:hu program ( [link] )

Kiránduláshoz, biciklizéshez: Orux maps ( [link]

Locus free ( [link]


És még sorolhatnám.

2012. jún. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért még egy dolgot hozzátennék. Természetesen két vagy több programot is fel lehet telepíteni a készülékre és éppen azt használni amire az adott helyzetben szükség van.
2012. jún. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
óó nagyszerű.nagyon szépen köszönöm! :))
2012. jún. 14. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!