Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internetezésre melyk a legjobb...

Internetezésre melyk a legjobb telefon ebben az ár kategóriában?

Figyelt kérdés
40-50E Ft...
2012. aug. 19. 00:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Samsung Galaxy Ace.
2012. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
Sony meg Samsung abban a kategóriában már több jó telkót is csinál - ha megfelel az Android.
2012. aug. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Alcatel ot-995 vagy sony xperia ray.


Az első válaszolóra meg ne hallgass, ha jót akarsz

2012. aug. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
50%
mi a baj az ace-el? nem az elsö vagyok csak kérdezem :D haveromnak is Galaxy Ace-e van és teljesen jó mobil.
2012. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Próbált már vele pl. flash animációt, videót megnézni stb?


Több nagy gond van vele:

Az àra az egyik.

Lassan 2 éves tipus és akármennyire is galaxy ace az is elavul ennyi idő alatt, az meg a másik.

A harmadik meg az, hogy lassan duplamagos telók vannak az áráért...

2012. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Az elso valaszolo vagyok, azert ajanlottam a Samsung Galaxy Acet mert szerintem ebben az arkategoriaban egy megbizhato keszulek es szerintem internetezeshez nincsen szukseg a 2 magos procira. Hozzatennem telekom teruleten dolgozom, kiprobalasra tobb keszuleket kaptunk mar, szinte minden gyartotol. Eleve en csak Apple vagy Samsung keszuleket javasolnek, mert barmi problemad akadna pillanatok alatt talalsz segitseget(sok szerviz pont, gyors szervizeles) Az Ace nem egy mai keszulek az teny, eleg regota piacon van, de ennek koszonhetoen sokkal lejjebb ment az ara, illetve a legtobb lehetseges hibat kijavitottak rajta ami a kezdetekben meg zavaro lehetett. Es nem utolso szempont, hogy nagyon keves embertol hallottam vissza azt h nincs megelegedve az Ace-vel, pedig iszonyat sokat eladtunk belolle.
2012. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

60k-s árral jelent meg. Most 50... Aha lement az ára. Ha meg csak Samsungot és Apple-t ajánlasz, akkor te is a Samsung marketingesei által átb*szott felhasználók egyike vagy.

A garanciával kapcsolatos megjegyzésedre annyit reagálnék, hogy a Sony és a HTC is kitűnő garanciát nyújt.

Egyébként a mobilpiac (az android eljövetele óta főleg) nem úgy működik mint pl. a tévépiac, ahol van 4-5 nagy gyártó (Samsung, Sony, Panasonic, LG stb.) és pár feltörekvő cég (mint pl. az Orion) és két-három évente van valami jelentős újítás (pl. pár éve a HD, az LCD, a Full HD, majd most az OLED és a 3D) és a nagy gyártók azonnal képben vannak.

Nem. A mobilpiac a kisebb feltörekvő gyártóknak kedvez. Itt minden fél évben van valami forradalmi(nak szánt, aztán majd kiderül, hogy lesz-e valami belőle) újítás (lásd.: NFC, LTE, HD, Full HD, 1-, 2- és 4-magos csúcsprocesszorok, szoftverfrissítések) újítás és ezt a nagy gyártók, akik már nagyban promózzák az új csúcskészüléknek szánt telefont, nem tudják beleépíteni a rendszerükbe azt az újítást, amit a névtelenebb gyártó a technológia bejelentése után négy héttel belerak az ő csúcskészülékébe ami mindennel rendelkezik, amivel a nagyobb gyártó készüléke is, de tartalmazza azt a plusz opciót, amit a másik nem, ráadásul mindezt olcsóbban nyújtja, mint az ismertebb cég készüléke. Így, attól függetlenül, hogy a nagyobb gyártó jobban promózta a készülékét, mégis sokan a kevésbé ismert cég mellé teszik a voksukat, mivel az ő készüléke olcsóbb és jobb. (Bár sajnos a mai marketing- és pénzközpontú világban sajnos az iPhone miatt elterjedt és android-os készülékekre is érvényesített törvények a "Janinak is ez van = biztos jó" és a "ez túl van árazva tehát biztos jó" [ennek a fordítottja: "ez túl olcsó \ mondjuk egy összehasonlítás a Galaxy Mini és a Huawei Ascend Y200 között \ a Galaxy Mini-hez képest, pedig jobbnak tűnik, tehát biztos átverés."] )

Remélem élég érthető volt a fenti eszmefuttatásom.


A Kérdezőnek ajánlom az Alcatel OT-995-öt, a Sony Xperia Ray-t, vagy még egy kis gyűjtögetés után a Sony Xperia U-t.

2012. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Első: kevés embertől hallottad, hogy nincs megelégedve vele?


Hát kolléga...vagy új motoros lehetsz még itt, vagy valamilyen különös oknál fogva elkerülte a tekinteted azt a sok panaszos Ace tulajt, aki szerviz előtt itt keres segítséget.

Ahogy az előttem szóló is mondta, az a nagyon lement az ára dolog tényleg elég röhejes, főleg, hogy hardveresn a Huawei ascend y200 is komolyabbat produkál egy 20-assal olcsóbban.


Kérdező: internetre OT-995 leginkább a mai viszonylatban jó középkategóriás hardver és a 4,3"-as kijelző miatt.Ha elsősorban az internetre kell, akkor meg főleg.

2012. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

"Az elso valaszolo vagyok, azert ajanlottam a Samsung Galaxy Acet mert szerintem ebben az arkategoriaban egy megbizhato keszulek es szerintem internetezeshez nincsen szukseg a 2 magos procira. "


Úgy legyen. Akkor te vegyél orrba-szájba egy ilyen elavult xart, amiben nmhogy duplamagos proci nincsen, hanem egy elavult armv6-os fos 50-ért.


Nem kell duplamagos az oké, de azért szimpla egymagos procis telók vannak ma már olcsóbban armv7 architektúrával. Még a samsungtól is (Galaxy mini 2)...

2012. aug. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#redondo36


A GSMArena szerint a Galaxy Mini 2-ben a Qualcomm MSM7227 jelzésű processzor van 600 MHz-ról 800 Mhz-re overlock-olva. Ez a processzor pont ugyanaz, mint ami a Galaxy Ace-ban van, szintén 800 Mhz-ra overlock-olva.


[link]

[link]

[link]


Még mindig ugyanazt a véleményt osztom, mint amit az előző (#7) válaszom utolsó sorában írtam, mégpedig:

A Kérdezőnek ajánlom az Alcatel OT-995-öt, a Sony Xperia Ray-t, vagy még egy kis gyűjtögetés után a Sony Xperia U-t.

De osztom 91621 véleményét, miszerint az Alcatel OT-995 a legjobb internetezésre, mert a kijelzője 4,3 colos, ami nagyobb, mint az Xperia Ray (3,3 col) vagy az Xperia U (3,5 col)

2012. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!