Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II, vagy...

Samsung Galaxy S II, vagy Sony Xperia P?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni és nem tudok dönteni. 380Euro a limit. Pont ennyibe fájna a Galaxy SII, és 320 az Xperia P. Nem tudom melyiket vegyem... Igaz a Galaxy sokkal jobb hardverek szempontjából, viszont desingra az Xperia tetszik jobban, ráadásul Xperia P-t még nem nagyon láttam senkinél. Galaxy-t már ismerem, próbálta, volt osztálytársamnak SII-je van és nem rossz, de képről jobban teteszik az Xperia. Személyes véleményeket kérnék, főleg azoktól akik kipróbálták már mind a kettő készüléket. Köszi előre is a válaszokat.
2012. aug. 19. 08:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
Xperia P egyértelműen jobb és maga a Sony is sokkol magasabb miőségű termékekkel rendelkezik.
2013. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

lehet tudni milyet vettél?ha még nem vettél akkor elmondom az én indokaimat


Xperia P:Megláttam még anno a tv-ben hogy a világ legfényesebb kijelzőjű telefonja ami annyira nem is kötött meg,de maga design meg az egész nagyon tetszett aztán egy kiránduláson elmentünk a plázában ahol bementünk a media markt-ba(akkor még gondolkodtam hogy milyet vegyek és a haverom is aki szintén P-t akart venni)és ott kipróbáltuk és egyszerűen annyira tetszett hogy húúú ezért nekem ez van és én rengeteget játszok vele olyanokkal mint fifa 12,NFS most wanted,Real racing 3 és még csak lagg sincs benne pedig telefonra ezek a lehető legnagyobb játékok.Tehát minden nagyon tetszik benne 1 negatívum van hogy a hangszoró ha hangosan szól akkor berecseg de vettem hozzá egy fejhallgatót mert utálom a füllhalgatókat a régit és az újakat is és ezzel már jólszól tehát nálam a 10/9,5


Galaxy SII:a haverom akiről beszéltem aki szintén P-t akart venni nem azt vett hanem SII és ezért úgy ismerem ezt a telefont is mint a sajátomat.Összehasonlítottuk egy rész a képernyő szebb(P-ről beszélek)ugyanazokat a játékokat és ugyanúgy megy ahogy előbb is emlitettem már ezek a lehető legerősebb játékok és semmi különbség sincs köztük.A súlya nekem se tetszik mert túl könnyű szép a fénye de a világ legfényesebb kijelzőjű telefonját nem lehet legyőzni(Xperia P) igy erre a pontom 10/8


Összeségében:Ami engem megfogott a P-ben az hogy a SII-nek annyira átlagos menüje,külseje,összhatása van hogy annyira nem tetszett míg a Xperia P-nek annyira egyedi,különleges hogy azt hiszem bátran kijelenthetem hogy szerelem volt első látásra egyszerűen imádom úgyhogy én egyértelműen a P-t ajánlom

2013. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!