Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom mi lehet a probléma...

Nem tudom mi lehet a probléma és ti?

Figyelt kérdés

Már március óta nem volt feltöltve a telefonom.Augusztusban elmentem és feltöltöttem pontosan augusztus 15-én.T-Mobile-nál vagyok és így 3500 FT-ra.Érkezett is az üzenet de nem kaptam rá semmi összeget 9 FT volt rajta és 9 FT maradt rajta.Ezt megkérdeztem és azt mondták az miatt van hogy nem volt sokáig feltöltve és levette azt az összeget amit minden hónapba leszokott,mert Dominó aktívos vagyok.Jó elmentem másnap is ugyanez volt.Arra azt mondták hogy még pluszba levették az augusztusit is.Harmadnap is elmentem de akkor se ment rá semennyi a piszkos kurv@ annyát.Pénteken megint feltöltöttem és akkor ment rá 500 FT.

A kérdésem az amit fent már láttatok miért van ez?


2012. szept. 16. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami sms-es sz*r csinált neked nagy minuszos számlát? Ha a T nem tud valamilyen saját szolgáltatást levonni, akkor megszünteti, de nem tapasztaltam még, hogy levinne minuszba.
2012. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a k.rva annyukat!
2012. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az SMS, meg az Internet(ha nincs külön internet csomagod) akkor az tud rendesen mínuszos számlát csinálni. Én még régebben a Telenornál jártam így. Most Vodás vagyok de annál szerencsére nincs ilyen, ott ha nincs egyenleg akkor semmit sem enged.
2012. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ideje használok dominos kártyát és ha nincs elég kess rajta akkor nem tudok SMS-t küldeni. A netnél pedig kapom az SMS-t, hogy nem tudták levonni a díját, ezért kikapcsolták. Ha feltöltöm újra akkor visszakapcsolják.
2012. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!