Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyiért adhatnám...

Szerintetek mennyiért adhatnám el a Samsung E250-es telefonomat? Mi lenne az ideális ár?

Figyelt kérdés
Kb. 2,5 éves de teljesen hibátlan, egy karc nincs rajta. Soha nem kellett szervizbe vinni, semmi baja nincs és nem is volt. T-mobile-os.
2009. nov. 5. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A neten nézegetve 17-20 ezer forint között adják el.

Elküldöm a linket,és azok alapján tudod mérlegelni,hogy a tied mennyit érhet..(nekem hátrány lenne,hogy 2,5 éves)

[link]

2009. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17-20 ezer az új( nem használt)
2009. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az új ár felét sem kapod meg érte
2009. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit bír még az akksi.
2009. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Tegnap adtam be egy ilyen telefont kemény 9 ezer forintért persze használt volt.Mindig jóval kevesebbet adnak ha egyáltalán beveszik.
2009. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Aham, én is úgy 8-9ezerre becsültem. Akksija tökéletes, nem merül le hamar egyáltalán.

Nah majd bekérdezek pár boltba és ahol többet adnak érte, oda adom el. Plusz még van egy-két régi telcsim is, azokért is egy ezrest szerintem megkapnám..

2009. nov. 5. 14:06
 7/14 anonim válasza:
max. 7ezer ftért tudod el adni...tapasztalatbol mondom...nekem sem volt hibája minden meg volt hozzá!! nekem is E250em van:D már 1éve:D neked mien színű?? mer az enyém mára már kicsit rossz állapotban van és akarok 1másik E250et..
2009. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ezüst színű. Minden tartozéka megvan és tökéletesen működik, egy karc nincs rajta és az akksija is szuper. Nagyon meg lett kímélve :) Nem gondolná senki, hogy 2,5 éves..

Az eladás majd jövőhéttől lesz esedékes. Addig még használatban van.

Igazából nem az enyém.. még. Anyumé, de ő akar egy másikat venni és most én jelenleg telefon nélkül vagyok, ezért azt megkapnám, de én el szeretném adni + még 1-2 használt telcsit & hátha azoknak az árából tudnék venni egy olcsó, de jó használt Nokiát. Samsung E250 elvből nem tetszik, Nokia párti vagyok.

2009. nov. 5. 14:33
 9/14 anonim válasza:
14:26 vagyok:D nekem már volt zöldbe az elején aztán ezüst most meg fekete:D de már nincs olyan jo állapotban belsőleg....független a teló?? mert lehet hogy meg venném tölled...
2009. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne a többi telefonod,mert éppen vennék egyet...Írd meg légyszíves milyen van,és mennyiért adod..Hozzáteszem,hogy nekem az a lényeg,hogy tudjak telefonálni,sms-t küldeni,és kártyafüggetlen legyen..A többi extra nem fontos...

37/N

2009. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!