Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tölthetek le Lg Shine...

Honnan tölthetek le Lg Shine (ke970) témákat?

Figyelt kérdés
Lg shine-m van, torrentezek meg minden.. de eddig nem találtam sehol sem ingyen letölthető témákat rá. Van aki tud adni linket? (hozzáteszem egy két játék is jól jönne mert abból se sok fut rajta) Köszike!
2008. júl. 4. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

www.zedge.net

Ez az oldal nagyon jó, szinte minden telefontípusra lehet letölteni témákat, háttérképeket, játékokat ingyen. Csak regisztrálni kell, kiválasztani a telefon típusodat és már tölthetsz is. Angolul kell egy kicsit tudni, remélem az nem okoz gondot!

2008. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, tényleg tök jó dolgok vannak.. shinera is.. csak téma nincs :( Lehet h ke970-en nem is lehet "témázgatni"?:)
2008. júl. 4. 16:12
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

sajnos nem ismerem ezt a típusú telefont, de lehet hogy nem készítettek hozzá még letölthető témákat, tényleg nem tudom:(

Első válaszoló

2008. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

www.mpbus.net

Itt vannak témák is erre a telefonra:)

2008. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mbusos bejött :):):) Köszi!! Mindkettőtöknek.. Zedge-n is jó cuccokat találtam :):) Szép napot!:)
2008. júl. 4. 16:50
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is shine-om van!:D nem tudtam hogy erre lehet, témát rakni:|
2008. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
71%
hát nekem is van egy pink shine-om de ha letöltöm a témát akkor a telefonra hova tegyem!és hogy csináljam meg h jó legyen!akinek sikerült segitsen!kérlek!pusziii
2008. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
43%

Sziasztok!

Én Bluetooth-on keresztül szeretnék témákat tenni a Shine-omra, és a következőt írja ki:

Ez a Bluetooth-eszköz vagy számítógép nem tudja feldolgozni ezt a fájltípust.

Mit csináljak?

a témákat az mpbus.hu-ról töltöttem le!

Ha valaki tudna segíteni létszi írjon!

2008. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
71%
Nekem is ilyen telóm van és töltöttem le rá témákat csak éppen nem akar működni mikor rá küldöm bluetooth-tal...Mit csináljak???
2008. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
71%
Sziasztok Én is próbáltam letölteni az MPBUS-ról,de nem tudom mit kell tennem,mert ami lejött az valami .jar kiterjesztésű és nem tudom mit tegyek ezek után.Hova másoljam a telefonomon?Segítsetek kérlek...
2008. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!