Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tölthetek le Lg Shine...

Honnan tölthetek le Lg Shine (ke970) témákat?

Figyelt kérdés
Lg shine-m van, torrentezek meg minden.. de eddig nem találtam sehol sem ingyen letölthető témákat rá. Van aki tud adni linket? (hozzáteszem egy két játék is jól jönne mert abból se sok fut rajta) Köszike!
2008. júl. 4. 13:58
1 2
 11/17 anonim válasza:
51%

milyen formátumnak kell lenni a lg shinenak hogy működjön??

válaszoljatok plz!!!!!!!!!!!!!

2008. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
én is úgy hallottam h nem lehet rakni rá témát.. :( Kérdező neked sikerült? :O
2009. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nekem már lassan 2 éve van Shine-om és nem lehet témát módosítani rajta.
2009. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
SIkerült valakinek shine-ra témát tenni? Mert nekem eddig még nem.
2009. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Hahó!

Jar. fájlokat egyebekbe kell rakni és aztán telepíteni. Ha téma, akkor fölösleges, mert nem működik shine-on. Nem lehet témát cserélni

2009. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem Shineom van. Erre a telefonra nem lehet témát rakni, én úgy tudom!
2010. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A megoldó válasza:
Az az igazság hogy ezen a telón nem igazán jó az "opirendszer". Szerintem próbálkozzatok LG PC Suittal ( itt a link: [link] )Adatkábellel csatlakoztassátok a telót a géphez. Hátha bejön. Sajnos sok fájltipust nem ismer fel a Memóriakártyával összeakaszkodik és bluethotról nem ment memóriakártyára sem. Próbáljátok meg LG PC SUITALL. Akinek sikerült simán témát teenni erre a telóra úgy h letöltötte az előző weboldalakról és müködött neki az egy varázsló. Megkérném h árulja el a titkát. Na remélem h így sikerül valamit kezdenetek a telóitokkal Sok szerencsét :DDD
2012. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!