Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP jó telefon?

Sony Xperia SP jó telefon?

Figyelt kérdés
Jó tudom, nem a legjobb, de a maga kategóriájában milyen telefon?

2014. ápr. 14. 18:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

És mondjuk egy SP-t megéri lecserélni egy S4 Minire


Bővebbem kifejtve:

Tegyük fel, előfizuba kihozott a gyerek egy SP-t 40 ezerért.

Nem tetszett neki, ezért el akarja adni 50-ért mert ugye még vadiúj, hozzátenni egy kis pénzt még, és előfizuba kihozni inkább egy S4 minit.

Ez így megéri?

2014. ápr. 14. 23:20
 12/26 anonim ***** válasza:
ha előfizetésbe vetted az SP-t, és eladod, akkor utána nem vehetsz egyből egy másik telefont, ehhez 2év hűségidő esetén minimum másfél évnek kell eltelnie, hogy új telót vehess az előfizetésre. max úgy vehetnél másik telefont, hogy kötsz egy új előfizetést, de akkor a régit is ugyanúgy fizetni kell még addig az 1-2 év hűségidő időintervallumáig . szal ha, kötsz egy másik előfizetést a régi mellé, ami mondjuk volt 5ezer, az új is 5 ezer, akkor fizethetsz havonta 10ezret.
2014. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

És úgy is fogok fizetni, ha kifizetem egybe a részletet és utána adom el? Mert nekünk magára az SP-re 10 hónapig 4 ezer forint, de ha kifizetném egybe a 40 ezret, eladnám, és úgy már a 4000 megszűnne nem?

Ezenkívül anyámék fizetik a saját családi csomagjukat de a 4000-től megszabadulnék akkor is kéne fizetni többet?

2014. ápr. 15. 11:27
 14/26 A kérdező kommentje:

Ha kérdeznétek, óriási csalódás volt az SP, el lehet vele mindent de tele van hibákkal és semmi extrát nem tud a led csíkon és dualshock 3 vezérlő rácsatlakoztatáson kívül, és a hibák alatt nem csak a belsőre gondolok :((

9mm-nél van a szó minden kérdésben.

Ezért szeretnék inkább egy Samsung Galaxy S4 minit.

Egyébként tudom milyen a samsung volt már a kezemben s4, s3, s, mindenféle és galaxy minim volt 2 évig.

Tetszett a samsung se ki akartam próbálni egy más márkát is, hát nem jött be, ez volt az első és utolsó sonym.

Az előző kommentemben lévő kérdésre kell a válasz!

2014. ápr. 15. 11:33
 15/26 anonim ***** válasza:
100% hogy gyári hibás volt, a felhasználók és tesztelők halomra dicsérik a telefont (főleg a 4.1.2-vel). Miért nem vitted vissza? Ha jól tudom 3 napon belül kötelesek újat adni. Gyári hiba minden cégnél előfordul, a samsungnál, apple-nél és az összes többinél egyaránt.
2014. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Visszavittem, de ők azt állították, hogy nem hibás, nem is látják, ez ilyen...blabla, és ennyiért nem fogják kicserélni. Persze ott voltak szüleim és ők megint elkezdik magyarázni hogy hagyjad már, hülyeség, és az eladók rájuk hallgatnak, azok is kicsipve, ott ülnek uriasan a székbe a gép előtt....

A f.aszom is kivan már az összes gec.is szolgáltatóval és telefonnal hogy sose jön be semmi, csak legyen nyár eleje, úgy eladom, hogy a szülők aztán p.ofázhatnak, és veszek egy S4-et, mert a tököm is kivan a sonyval, a nokiával, az lg-vel, és minden f.asszopóval, a samsung vált be csak, volt is olyanom és próbáltam is már S4-et

2014. ápr. 15. 17:36
 17/26 A kérdező kommentje:
S5 parasztvakítás, DE CSAK SZERINTEM, persze jobb, de nem fényévekkel jobb, sőt a hátlapja, rajta a pulzus sz.arral hányinger
2014. ápr. 15. 17:38
 18/26 SylwerStone ***** válasza:
88%

Na, még egy Samsung bu-zi. -.-"

A Samsungnak egy normális telefonja sincs a Note 3-on kívül.

Egyáltalán miért tetted fel ezt a kérdést?

Az eladásokból is látszik, hogy hülyék az emberek. Az összes Samsung túlárazott szar, egy elcse_szett androiddal.

Eleged van a Sony-ból, Nokiától? Ezek legalább prémium minőségű készülékek, nem úgy mint a Samsung a műanyag vackaival.

2014. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
A sony a béka segge alatt van az eladásaival,hiába csúcs minőség SZERINTED.
2014. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

nokia meg a prémium?

Pár éve még a symbian genyóval akart valamit, azelőtt meg b.aszta a gombos telefonokat....

Az tény hogy erős tartósság, anyag meg ilyenek meg stb.

Nem vagyok samsung fan, de attól hogy műanyag még odaveri lazán a sonyt.

A samsung az már évtizedek óta szállóigévé vált szó, ami még mindig tudja, mi a jó.

Nekem a samsungok meg az apple cuccok tetszenek.

Most úgyis gépre gyűjtök, kihúzom egy pár évig ezzel, de utána azért is az aktuális csúcskategóriást veszem meg, ami vagy samsung vagy apple lesz.

2014. ápr. 16. 01:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!