Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a Samsung Galaxy grand...

Milyen a Samsung Galaxy grand okostelefon?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 20. 14:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

1. A Grandon nem látsz pixeleket, így szerintem tök mindegy hogy hány ppi, mert használat közben úgyse veszed észre. A Samsung kijelzője ráadásul Super AMOLED.


2. Más processzor van benne, na bumm, jobb az AnTuTu eredménye, gratulálok ha ez érdekel valakit.


3. A kameragomb egy haszontalan hibalehetőség, gyakran kell tisztíttatni.


4. Az LTE egy hasznos dolog, de nem hiszem hogy egy telefon vásárlásánál az a legfőbb szempont, hogy kicsivel gyorsabban töltsön le egy-egy filmet vagy játékot.

2014. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
És a melegedését nem is említettem, meg a súlyát.
2014. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Saavedro ***** válasza:

"A Samsung kijelzője ráadásul Super AMOLED."


megnézted egyáltalán a specifikációkat??? sima TFT, mezeibb, mint a Sony régi TFT-i.


"Más processzor van benne, na bumm, jobb az AnTuTu eredménye, gratulálok ha ez érdekel valakit."


ezt mondod akkor is, ha összehasonlítok egy Armv6-os és Armv7-es processzort??? ha Snapi 800 vs Snapi 801 esetén írtad volna ezt, megérteném, de így...könyörgök, 60k kategóriában a jó SoC nem valami opcionális dolog, hanem elvárás.


"3. A kameragomb egy haszontalan hibalehetőség, gyakran kell tisztíttatni."


értem, ez érvényes a Samsung hardveres home-gombjára is? nem muszáj egyébként gombbal exponálnod (míg a samsungnál muszáj a home-gombot használni), de megvan a lehetőség, a samsunggal ellentétben.


"Az LTE egy hasznos dolog, de nem hiszem hogy egy telefon vásárlásánál az a legfőbb szempont, hogy kicsivel gyorsabban töltsön le egy-egy filmet vagy játékot."


ez szép, de nem hiszem, hogy ennyi lenne a különbség a két készülék között. egyébként hinni a templomban kell.


"És a melegedését nem is említettem, meg a súlyát"


Te tényleg bsztál utánanézni. A Grand 162 gramm, az Xperia SP 155. kérdés?

2014. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Rendben, a kijelzőjének nem néztem utána, oké. De az SP a méretéhez képest nehéz, nem a Grandhoz.
2014. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Saavedro ***** válasza:

143,5 x 76,9

130,6 x 67,1


Ezek kb. milliméteres eltérések. Ahogy a kijelző is az SP-ben 0,4 collal kisebb. Nagyon érződik a való életben (#irony)...ha már az SP úgy kb. az összes lényeges pontban jobb, akkor ilyenbe kell belekötni? Ha az LTE nem mérvadó, akkor ez miért?

2014. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Te aztán nem adod fel könnyen, igaz? Az SP kicsi és nehéz, melegszik, 4.3-al akad, hülye neve van... és átkozottul drága. De a sok szerencsétlen megveszi, mert Sony van ráírva.
2014. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mát redmi 1S-t lehet Mo-n is kApni az edigital.hu-n
2014. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Saavedro ***** válasza:

Nem én kapálózok itt, úgy hogy egyre kisebb szalmaszálakba kapaszkodok és egyre több hülyeséget mondok...


"kicsi" - 4.6 collal, gratulálok...


"hülye neve van... " - Mo.-n talán, látom Téged a név vezérel, mától fogva Galaxy Atyává avanzsáltál.


"átkozottul drága" - akkor a Galaxy Grand micsoda?


"4.3-al akad" - a Galaxy Grandot már a 4.2.2 megfeküdte, de még hogy.


"a sok szerencsétlen megveszi, mert Sony van ráírva" - ugye nem kell mondanom, hogy pont a Samsung játszotta ezt el a Galaxy termékcsalád kapcsán?

2014. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Saavedro ***** válasza:
Ha lehet belföldön kapni Hongmi 1S-t akkor best buy.
2014. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ja hogy egy piacvezető cég terméke helyett vegyenek az emberek valami kínait aminek kicsi a kijelzője és vastag körülötte a keret? Nagy ötlet, csak az indoklas hiányzik.
2014. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!