Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a telcsi? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen ez a mobil? Érdemes megvenni?

Samsung S5310 GALAXY POCKET Neo kártyafüggetlen okostelefon:

3" érintőképernyő (240x320), 850 MHz processzor, 512 MB RAM, microSD-KÁRTYAHELY 32GB-ig, 2MP-es kamera, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, GPS A-GPS és GLONASS támogatással, Bluetooth 4.0, Andorid 4.1.2. 4GB memória



#mobiltelcsi
2014. aug. 10. 20:33
1 2 3 4
 31/38 Saavedro ***** válasza:
2014. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Utálom amikor árukeresőről linkelnek de megnéztem őket és egyik se jobb. És az indoklas is elmaradt.
2014. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Saavedro ***** válasza:

Megvolt, az, hogy Te már olvasni sem tudsz, nem az én problémám.


"Egyébként bármelyik gombos telefon ennyiért jobban megéri. Telefonálni jobban tudsz vele, hosszabb az üzemideje, nem fagy szét és nem akad, minden másban meg ugyanannyira kaki, mint a Pocket Neo."


Ennyit erről.

2014. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
A Pocket neo nem fagy és akad, és telefonálni is remekül lehet vele.
2014. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Saavedro ***** válasza:

"A Pocket neo nem fagy és akad, és telefonálni is remekül lehet vele."


Hát persze, ha te mondod...mindjárt azt hiszem, hogy iOS 7 van rajta...ja várj, most azt mondod, hogy az iOS laggol és az android meg optimalizáltabb, vagy mi? Rakjunk ki még egy kérdést, hogy megéri e a Pocket Neo? Ugyanazt fogja írni mindenki, ahogy itt is, csak Te hajtogatod állandóan ezt az érdekességet...ennyi erővel miért vesz mindenki Lumia 520-at és nem ezt...?


Telefonálni remekül lehet vele, ha feltesszük hogy nem akad és nem fagy. Csak még mindig kétnaponta kell tölteni (jó esetben!)

2014. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Elismerem hogy gyakran kell tölteni, de meg igy is jobb mint amiket linkeltél. Lehet vele Skypeolni, zenét felismertetni, és Androidra készült jatekokat játszani.
2014. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Saavedro ***** válasza:
Mivel kb. semmi nem menne el rajta normálisan, maximum a rendszer, ha nem telepítesz semmit, vagy ha szétmókolod, ezért nem mondható, hogy kifejezetten használható lenne sem böngészésre, se semmire, Skype-ra meg főleg nem, mert NINCS ELŐLAPI KAMERÁJA (ennek is csak én néztem utána?). De ezt már elég sokan leírták rajtam kívül...
2014. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Na ne röhögtess már minket:) Ez a telefon egy használhatatlan szar. Már én is utaltam rá, és az előttem válaszoló is leírta, hogy ha valaki ennyiértn akar telefont vegeyn inkább buta telefont. Igaz, hogy nem tud annyit, viszont legalább azt amit kell tudja. Előre megmondom, hogy ez a telefon nem fogja tudni. Lassú lesz, ki fog akadni, stb. Különösen, hogy android van rajta, ami köztudottan nem sajnálja magától az erőforrást. Mellesleg a Samsung Galaxy Acem még ennél valamivel erősebb hardverrel is bírt, és úgy akadt, mint annak a rendje. Utáltam is. Annyira, hogy én mostmár nem is veszek android telefont, de ez egy másik történet. Amit leírt valaki a legelején, hogy ez a telefon arra jó, hogy megutáltassa az emberrel az androidot tökéletesen igaz. Egyszerűen 20-25 ezer forint alatt senki ne akarjon okostelefont, mert nincsen. Akkor vegyen buta telefont, és azzal legalább tud telefonálni, nem úgy, mint ilyen használhatatlan szarokkal. Játszani meg ezen aligha fog túl sok mindennel:) Egyrészt 3" ehhez nem elég, másrészt a hardver is olyan gyenge, hogy alig lesz játék, ami fut rajta. Játékhoz célszerű egy min. 3.5", de inkább 4" kijelző, valami nem nagyon geynge grafikus chip, rendes processzor és némi ram. Ebben a telefonban lényegében egyik sem áll rendelkezésre
2014. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!