Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinai androidos telefonok...

Kinai androidos telefonok rootolását hogyan oldhatjuk meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A bartánöm talefonján az érintöképernyö valamiért behal a pin kód beirása elött. Recovery mod ot akarok felrakni a telójára. Viszont nem tudom hogy melyik lenne jó neki. A telefon e bay röl van, és itt vannak a leirásai:

Model: mini M1 Features: 3G Data Capable, Bluetooth Enabled, GPS, Internet Browser, Music Player, Speakerphone, Touchscreen, Wi-Fi Capable

Carrier: Unlocked Camera: 3.0 MP

Contract: Without Contract Cellular Band: GSM 850/900/1800/1900MHz WCDMA 2100MHz

Operating System: Android 4.2.2 Country/Region of Manufacture: China

Storage Capacity: 4GB Bundled Items: Extra Battery Nagyon szeretnék új androitot pakolni neki rá mert szerintem az megoldaná az érintö képernyös gondot. Ha valaki tudna segiteni irja le itt vagy facebookon keressen rám Ádám Raw Orosz. Elöre is köszönöm.



2014. szept. 21. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
szerintem meg lehalt rajta a digitizer, ez nem szoftveres gond
2014. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Basic parameters

Phone model mini M1

Available language English, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Deutsch, Espanol, Filipino, French, Hrvatski, Italiano, Polish, Portuguese, Vietnamese, Turkish, Greek, Russian, Arabic, Persian,Thai, Simplified Chinese

Phone type Dual Sim(Single Sim & Single Micro Sim) Cell Phone

Format GSM/WCDMA

Network GSM 850/900/1800/1900MHz WCDMA 2100MHz

Compatible 3G network: WCDMA 850/2100MHz

Compatible 2G Networks: GSM 850/900/1800/1900MHz

Phone shape Bar Phone

Display size 4"

Display material TFT 2-point capacitive

CPU MTK6572W, Cortex A7 dual

OS Android 4.2.2

ROM 4GB


RAM 512MB

Screen resolution 800*480

G-sensor Yes

Battery 2000mAh

Talking Time 180-320minutes

Stand-by time 60-90hours

Dimensions 125*60*10.2mm

Basic function

Ringtones Type Polyphonic/MP3

Messaging MMS, SMS, Email

Profiles General/Meeting/Outdoor/Silent

Audio AAC, AMR, MKA, MP2, MP3, OGG, WAV

Video 3GP, AVI, MP4, MKV

Picture JPEG,PNG,BMP, GIF

Data applications

Bluetooth Yes

Data Transfer USB cable

Card slot microSD (TransFlash)

Wifi Yes

Personal Hotspot USB/Bluetooth tethering and Wifi hotspot

GPS Yes

Camera

Front camera 0.5M pixels

Back camera 3M pixels with flashlight

Multi-media function

MP3 player Yes

TV function No

Mp4 player Yes

FM radio Yes

Additional Features Music, Sound Recorder, Gallery, FM Radio, Video Player

Browser, Email, Play Store, Calculator, Clock, Calendar, Downloads, Facebook, Skype, Twitter, Messenger, Search, Flipboard, MSN Droid, To Do, Google Settings, Note Book, You Tube

2014. szept. 21. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb hogy a kijelző halt meg. Az meg nem javul meg egy szoftvercserétől.
2014. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lg gt 540 esemen jó volt az érzékelése. Raktam rá 4.0+ androidot és utána már nem érzékelt egyáltalán. Raktám rá egy másikat és úgy már jó volt. Abböl gondolom hogy az androidnak van baja. A nyomgombokra reagál lehet a hangot fel le állitani.. Csak az érzékeléssel van valami.
2014. szept. 21. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs a gomboknak köze a kijelzőhöz. A kijelző előtt van egy érintésérzékeny üveglap, digitizer a neve, valószínű az ment tönkre, olcsó telefonoknál ez nagyon gyakori
2014. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egész este ki volt szedve az aksi. Reggel összeraktam a telefont és jó volt a kijelzö érzékelt mindent. Akkor most?
2014. szept. 22. 19:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Reset után magyarra váltottam a nyelvet és megint nem jó az érintés..
2014. szept. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!