Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ok tényleg annyival...

Iphone-ok tényleg annyival stabilabbak, gyorsabbak mint egy androidos high-end teló ahogy azt sokan mondják?

Figyelt kérdés
emiatt gondolkodtam, hogy I5S-t veszek.. az hogy stabil, gyors stb. fontosabb számomra, mint az a pár extra dolog egy android-os telefonban ami iphone-ban nincs, vagy van de máshogyan, esetleg korlátozottan.. nem ismerem az iphone-okat és az ios-t... csak amiket olvasok róla..
2014. szept. 19. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nem minden esetben, de általánosságban igen. magával a rendszerrel nincs is különbség, csak míg az iOS-t ráírják a hardverre, androiddal más a helyzet, mert 10-20x annyi SoC van, és nem mindegyik viselkedik ugyanúgy vele...erre kellene az optimalizálás, csak némelyik gyártó ezzel nem is törődik, és emiatt akár a saját gyári launcher-je is összeomlik néha. de ettől függetlenül vannak androidos telók, amiknél odafigyeltek ilyesmire.
2014. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Vedd meg, jobb mint az android. Mondom ezt úgy, hogy egy szaros androidos készülékem van :)
2014. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Mindenképp iphone 5s...s4-em pl fel ev utan fagyogat, ki-be kapcsol.Buta voltam váltani:(

Az iphone laggmentes, stabil, gyors telefon!:)

2014. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
NEm.
2014. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha stabilitás és gyorsaság számít, akkor iPhone mellett ajánlom bármelyik Lumiát is (5S-sel egy árban lévő 930 pl. egy igen jó telefon - szvsz ár-érték arányban jobban meg is éri).
2014. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Sajnos az androidos telefonokra nem tudnak optimalizálni mert túl sok féle van, iPhoneból meg csak 4re kell + iPadekre.

Ha egy gyors megbíható telefont szeretnél ami nem csak pár hónapig jó és akadozásmentes mint az androidosok akkor vedd meg nyugodtan.

Nem vagyok semelyik rendszernek az utálója meg fanja de szerintem az iPhone egy nagyon jó telefon, am nokiák is jók de szerintem ezzel jobban jársz mint egy 930.cal mert erre több alkalmazás van.

2014. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nokiát biztosan nem fogok venni. sehogyan sem tetszenek egy kicsit sem..
2014. szept. 22. 19:34
 8/8 Bossco válasza:
nem minden esetben 5s-em van melette egy lg g2. G2 mellet az iphone egér mozi aksija is sokkal jobb g2-nek ugyebár full hd iphone közel sincs hozzá ha új androidos telót akarsz ajánlom figyelmedbe a galaxy s5-öt vagy xperia z3 esetleg
2014. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!