Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik lesz a...

Szerintetek melyik lesz a menőbb, illetve a jobb nekem?

Figyelt kérdés
Jövőre 9.-es leszek, szeretnék menő lenni :D, és az a kérdésem, hogy iPhone 5s-t vagy iPhone 6-ot vegyek? Természetesen én a saját pénzemből szeretnék venni használt iPhone 5s-t vagy 6-ot!

2014. nov. 9. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
6.az a tuti.
2014. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
</sarcasm>
2014. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És az 5s-t már lenéznék?
2014. nov. 9. 12:58
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
2014. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És az 5s-t már lenéznék?
2014. nov. 9. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

én le is hánynálak ha 5s-el jönnél be jövőre suliba.

Ha meg 12-es lennék tuti gatyádnál fogva akasztanálak a fogasra...

csakmondom.

Ha hatossal jössz és vagánykodsz is vele, akkor csak simán cikiznélek.

2014. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, Hogy iphone-onod van még nem leszel menő, sőt lehet hogy meg is vernek érte.
2014. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Remélem kamu a kérdés, mert ha nem, pont te miatt vagyunk úgy megítélve mi, a normális Apple felhasználók, mint menőző márkaidióták.


Az 5s egy kiváló telefon lesz még évekig, de ha a menőzésről szól, akkor nyilván az újabb kell.

2014. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Rég rossz,ha a 9-es takony menőzésből veszi.tudod,ész is kell.Ha nem a szüleid veszik,akkor neked honnan van pénzed?-diákmunkára még nem mehetsz 9-es korodba sem.

Nekem is 5S van,10-es vagyok,én diákmelóból vettem,akárcsak az iPad Airt.én nem cserélek 6-ra,megtehetném.sokat fotózol?-nem hiszem.

Vedd az 5s-t,olcsóbb is,és a maradékból vegyél ruhát,hogy "menő lehess",meg parfümöt.ha gazdag leszel,vegyél Audit,de a legújabbat,illetve Apple Watchot,így tuti menő leszel,nem tudom kinek a számára,számomra egy kis takony leszel,aki nem ért a telefonhoz,csak menőzésre kell neki,nyomatni a selfiet.

2014. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem, nem, nem! én értek a telefonokhoz, tudom azt hiszitek hogy csak menoskodesre kell pedig nem arra is de nekem fontos hogy ne androidos telefonom legyen mint most allandoan lefagy... windows phone t sem akarok mert jobb mint az android meg a blackbeery de keves a jatek meg ilyesmi. iPhone az meg tudom hogy gordulekeny, stabil a rendszer... na szval melyik eri meg jobban? xd es mrlyik nez ki jobban? es van e a 6 annyira sokkal jobb mint az 5s
2014. nov. 11. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!