Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garancias telefont hova...

Garancias telefont hova vigyem? Vettem előfizus telot lg leon 4g-t.10 napig minden rendben volt. Egy este ráraktam a töltőre. Ablak torés szerű hangra lettem figyelmes. Szilánkosra repedt a képernyő. Bevittem a szolgaltatohoz de torest nem javitanak.

Figyelt kérdés
Nos ez tulfeszultseg miatt tort. Mi tevo legyek ???? Gyarihibas telot fizetni ?.Eddig is melegedett a kepernyo de azt hittem ez termeszetes az ilyen teloknal.

2015. máj. 23. 12:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
jegyzokony,munkalap stb megvan. tegnap voltam bent es meg nincs kesz.. mar elegem van h nem tudjak megcsinalni egy kijelzot . lassan 3. hete bent lesz.
2015. jún. 16. 10:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Hol voltál bent? A Telenoros boltban? Ott nem minden bevitt készüléket szállítanak azonnal a szervizbe. Összegyűjtik. Visszafelé pedig dettó.
2015. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
igen a telenorba.. egy honapig tartottak maguknal es amikor visszaadjak azzal alnak elo hogy en tortem be de azert egy 20-asert kicserelik.. na hat tehetnek egy szivesseget.
2015. júl. 11. 09:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Lg-t nem szabad venni!
2015. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!