Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek örülne egy ilyen...

Szerintetek örülne egy ilyen telefonnak?

Figyelt kérdés

Mindig sokat beszél nekem arról hogy milyen jó lenne neki egy új telefon, mert a mostani Samsungja fagy, nem érzékel az érintőpanel, 8-9 óra alatt lemerül. Nagyon melegszik a kijelző, és az akkumulátor is. a garancia arra már lejárt.

16 éves fiamnak, gondoltam hogy veszek egy új telefont a szülinapjára.

Voltam bent nyílt napon, és azt néztem hogy minden 2. gyerek a pad alatt telefonozik. De min telefonozik? Iphoneon....

Gondoltam arra hogy elég idős, eddig is vigyázott mindenre, veszek neki egy iphonet.

Szerintetek egy iphone 4s jó lenne neki?

Androidos telefont nem akarok neki, mert nemcsak én, de ő is utálja az androidot.

És szeretném megkérdezni, hogy az iphone 4s-re a MediaMarkt-ban hány év garancia jár?

Köszi! :)



2015. jún. 3. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
penzkidobas lenne egy 4s... mar most megszunt a tamogatottsaga szoftveresen, a sima 4 is mar most olyan mint egy rossz androidos, fagy,akad stb...es lassu... a 4s is mar docog az ios8al, de en mar lattam befagyni ios7el is, pedig nemvolt jailbrakeelve... kb 1 even belul ez is megy a levesbe majd.. :D iphonet 5s alatt nem eri meg megvenni... a rossz androidos tapasztalataid arra utalnak hogy meeg nem hasznaltal stock androidos telefont ami nincs tele mindenfele szemettel, eg es fold a kulonbseg a stock android es pl a samsungos rendszer kozott... ajanlom figyelmedbe ezert a motorola moto e 2015ot vagy moto g 2-t vagy nexus 5öt... a windows phoneok is betonstabil rendszerrel rendelkeznek,igaz nincs rajuk annyi alkalmazas, de egy alsokategorias wp is siman veri az androidos kozepkategoria 95%-at...ha nem nagyzolasra kell egy telefon, hanem inkabb a stabilitas es a megbizhatosag is fontos es nem utolso sorban az ar/ertek arany is szamit, ajanlom a lumia 640et vagy 640xl-t..dragabban a 735ot.. es ami a csucs es jol is nez ki nagyon, 930-at
2015. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Első válaszoló : Tudom hogy régi, de ha pl. nem frissítjük 8as iosre? Viszont! a moto g akármivel, meg a kínai gyártókkal lgyszi hagyjatok, mert az a másik kategória. Egyébként én az s2met is ami régen volt, rátettem a főzött romot, jobb lett, de egy hónap után ugyanaz a hiba volt. A NOKIA/MICROSOFT KIZÁRVA!!! Mert kemény harcot vívtam meg a céggel, a szervizzel, és utánna küldtek HASZNÁLT cseretelefont a központi szervizből. Ez a két cég az idegeimre megy, hogy nem tud normális telefont gyártani! A mistani nokiák nagy szarok! ahogy a microsoftok is!
2015. jún. 3. 20:46
 3/19 A kérdező kommentje:
Tudod nagyon, nagyon hosszú hónapokig fogyasztóvédelmeztem a telekomnál is, meg a nokia care/device care központban is. Minden problémámmal elhajtottak hogy menjek haza és az amcsikkal levelezzek, és belehaltam mire azt a 40 ezer forintot visszafizették!
2015. jún. 3. 20:48
 4/19 anonim ***** válasza:
latom kepben vagy, felesleges barmirol is gyozkodni :D motorola moto g tudod... de mindegy ennyi eleg is volt nekem, vegyel amit akarsz :D es kvara nem kinai gyarto, es tudod a kinai xiaomi telefonok is hazavagjak az osszes samsungot vagy sonyt... :) na mindegy :DDD tovabbi jo szenvedest
2015. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"a moto g akármivel, meg a kínai gyártókkal lgyszi hagyjatok, mert az a másik kategória"

Kérlek ne mondd hogy mivel hagyjunk téged és mivel nem,mivel nem értesz a telefonokhoz (azért is írtad ki a kérdést) mi meg képbe vagyunk.

Azért mert te az android legaljával ismerkedtél meg,a Samsunggal attól még nem azzal kéne azonosítani az androidot.

És szidod itt a moto g-t meg a kínai gyártókat amikor jobbra balra verik az iphone 4s-t

Mondunk neked olyan telefont amivel a fiad el lesz évekig,csak hagynod kéne

2015. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

Ne hallgass ezekre :) iPhone-t vegyél ez egyértelmű

16 éves a fiad iPhonenak jobban örülne mint a fent nevezett semmi telefonoknak :)

2015. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Néztem a moto g-t, nekem az a gyűjtőneve a xiaomi, beex, moto g, stb...-nek, mert nem nagyon hallani róla a közelben sem, engem személy szerint a nagyobb gyártók, amik régebb óta vannak meg, azok amikből válaszotok.

Most akkor még gondolkozok mit vegyek.

2015. jún. 4. 08:05
 8/19 anonim ***** válasza:
motorola miota nem ismert marka?
2015. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6os te meg egy szerencsetlen hozza nem erto gyoker vagy :D
2015. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha kapsz ujonnan iPhone 4S-t akkor vegyel neki szerintem, hasznaltan mar nem vennek, ugy inkabb 5S vagy 6.


A tobbieknek meg csak annyit, hogy tanuljatok meg olvasni, es a kerdesre valaszolni. Senki nem kivancsi arra hogy a szarabbnal szarabb telefonokra veritek itt a f***otokat. Akinek van penze az vegyen iPhone-t es nem fog benne csalodni, nem veletlenul van 80% folott az Apple ugyfelmegtartasi statisztikaja. Ez azt jelenti, hogy 10bol 8 ember nem akar soha mast hasznalni, miutan kiprobalt egy Apple termeket. Az, hogy nektek erre nincs lehetosegetek, vagy van, csak tul buszkek (hulyek) vagytok ahhoz hogy megtegyetek, arrol senki nem tehet.


"És szidod itt a moto g-t meg a kínai gyártókat amikor jobbra balra verik az iphone 4s-t"


Uhhum, ha olyan telefont keresel ami veri a 4S-t, akkor ne a mai darabokat hasonlitsd ossze vele, hanem a 2011-eseket, es onnan mondjal valamit ami jobb volt, mint az iPhone! Es azt is emlitsd meg akkor hogy hol van ma az a gyarto, meg az a telefon...A telefonok jonnek mennek, az iPhone evek ota iPhone, akarmennyire is faj ezt egyeseknek elfogadni.


Aki hasznalt valaha iPhone-t az tudja hogy ez igy van, aki nem, annak meg kit erdekel a velemenye?

2015. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!