Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon cserélése előtt...

Telefon cserélése előtt állok. Már kinéztem párat, ezek jók?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszíves! Ha van tapasztalat, esetleg ismerősöknek van ilyen készülékük, azok mondjanak már részletesebb leírást, hibákat stb.


HTC One M9- ez nagyon tetszik, külsőleg ez a legszebb szerintem, a két hangszóró nagyon tetszik és tesztek alapján jó is. De azt is mondják hogy melegedik, de akik vettek ilyet azt mondják nem zavaró, olyan mint eddig. Ez engem nem annyira érdekel, mert most Z2-őm van több mint egy éve, az is melegszik komoly használat közben.


Samsung Galaxy S6- Ez is nagyon jól néz ki, ami verhetetlen számomra az a kijelzője, annyira gyönyörű, és ez fontos, mert ezt nézi az ember. Ami taszít az a rendkívül kicsi akksi. Nem elég nekem, főleg Z2 után, ami kibírja 2-3 napig, ha nem nyomkodom annyit akkor 4-ig. Jónak tűnik a kamerája is ami nem elhanyagolható.


LG G4 Leather- Ez a HTC után szerintem a legszebb telefon, nagyon jó a kijelzője ennek is, a nagysága meg nagyon csábít, 5,5 col nagyon jó méret. A hátlapja fantasztikus, nagyon jó ránézni és kézben fogni. A kamerája ugyancsak jónak tűnik. De az akksija nem, nem annyira meggyőző.


Huawei P8- Ezt nem ismerem, láttam a telekom honlapján, nem tűnik rossznak. De a Huawei nem tudom mennyire megbízható telefont gyárt, mert volt már ismerősömnek P7 telefonja, nem kapcsolt be és nem csinálták meg neki! Újat kellett vennie, most boldog Z3 tulaj de ez nem lényeg, hanem az hogy nem merem be vállalni.


Ezek jöhetnek szóba, de mondhattok mást is, megnézem élőben, olvasok róla teszteket. A lényeg hogy felső kategória legyen és 5 col alatt (mp3 lejátszó) szóba se àllok telefonnal. Érdekelne mit javavosltok, de szerintem HTC lesz. Ja és Telekomnál, mert régóta itt veszem a készüléket és beszámítják egész korrekt áron.



2015. júl. 20. 09:04
1 2
 1/16 kérdező.. ***** válasza:
66%

Én az Lg G4-et venném.Nekem nagyon bejön a telefon,na meg ennek van a legjobb kamerája a telefonok között.

Esetleg ha még tudsz várni akkor OnePlusTwo-t vagy ősszel nexus 5 2015-t,mivel ezek lesznek az év legjobbjai,de ha most kéne választani akkor G4-et venném mindenképp.

HTC is jó,kérdeztem én is egy ismerősömtől akinek van és azt mondta neki nem melegszik vészesen.

2015. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy lehet mondani másik telefont is, akkor én mondanék:


Én Asus Padfone 2-t vettem, mivel az egy tablet álllomásban illeszthető telefon. Maga a telefonnal is meg vagyok elégedve, 13 Megapixeles a kamerája, tud 3K-s képeket csinálni, Az aksi, ha nem nagyon használod 1-2 napot bír, de a tablet részében kétszer akkora aksi van, szóval csak annyit kell tenned, hogyha lemerült akkor belerakod tölteni és így használhatod PowerBank-ként. Ez a telefon is szépen néz ki, gyönyörő a hátoldala, ami ujjlenyomatmentes. A ék alaku kialakítás, ez a station miatt van, hogy könnyebb legyen belerakni. Nem csúszik ki belőle, egyszerűen belecsúsztatható, szinte bele siklik.


Mellesleg, ha a HTC-t akarod megvenni, akkor ne hagyd magad lebeszélni róla. Amikor én akartam telefont venni, akkor megkérdeztem, hogy Sony Z vagy Asus Padfone? Sokan a sony-t mondták, de én az asust akartam volna megvenni és ezért azt vettem.

2015. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kérdező.. ***** válasza:
Az asus padfone 2 tényleg nagyon jól néz ki.Egyik barátomnak ilyenje van,de azért azt meg kell adni,hogy az sem egy mai darab már.
2015. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Tudom, most Asus Padfone S/Sl-t láttam, az egy kicsivel jobb is teljesítményileg. Mellesleg az Asusnak nagyon király kameraopciói vannak fényképezésnél is és videózásnál is.

Hallottam róla, hogy van 1-2 program rajta, amit nem lehet kimutatni mint a PixelMaster ami a kamerával készített képeket szebbé alakítja.

2015. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Osynho ***** válasza:
2015. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Telekomnál van a Padfone S, tényleg jónak tűnik, megnézem délután. És az jó mert van hozzá tablet is. De tényleg, ez nem működik a telefon nélkül igaz? Mert ha működik akkor nagyon erősen jónak tűnik.


Ugyancsak néztem a nexus 5 2015-öt. Az annyira nem bejövős, ellenben volt ott egy olyan link hogy nexus 6 2015. Na az nagyon jól néz ki, tetszetős. De ezek nagyon sokára jelennek meg, és én a héten már beruházók rá, mert így is olyan értéke van a telefonomnak hogy pislogni sem tudtam, mert feleannyiba kerül mint régen.

Ez a One M9+ még jobban tetszik, mint a sima, de azt írja az oldal itthon nem kapható hivatalosan. Kár érte.


Első: a G4 azt mondod nagyon jó? Én csak végigpörgettem egyszer a menüt, megnéztem kívülről, na meg persze a kijelzőn pár demo képet. Tetszik, nagyon is, főleg a kijelzője, de ahhoz bluetooth fejhallgatót adnak, a HTC-hez meg harman kardon bluetooth hangszórót, ami szerintem jobb ajánlat. De ettől eltekintve mind a 2 nagyon tetszik. A HTC kameráját most frissítették írták a tesztoldalon a kommentetők, és tényleg, néztem YouTube-on, tényleg nagyon szép képeket csinál mostmár ez is. Megnézem mégegyszer őket, a padfone s-el kiegészítve. S6 kilőve, gyenge az akksi, nem fél napra veszek telefont (állandó 4g, e-mail szinkron, sms, napi 2 óra minimum beszélgetés). Ezt a sony hozza 2 napig, a HTC szerintem nem rosszabb annyival, az LG is bírná, az s6 kizárva, az meghalna. A padfone meg nem tudom, megnézem, de ugye ott van a tablet, ami miatt szerintem az is kibirná.

2015. júl. 20. 11:31
 7/16 kérdező.. ***** válasza:
Akkor szerintem vedd az LG-t,mert erősebb akksija,jobb kamerája van és biztos nem melegszik túl.
2015. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Osynho ***** válasza:
M9 Plus kapható már Európában, érdemes lenne utánakérdezni, hogy mikor érkezik M:O-ra.
2015. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A padfone tablet része nem működik telefon nélkül, de ha veled van a tablet akkor biztos hogy a telefon is szóval beletudod rakni.


Mellesleg a nexus az nagyon jó tablet.

Még mindig az a legjobb tablet a piacon, már hetekkel korábban letölthető róluk a frissítések pl android.

És több díjat is kapott.


Mellesleg az Asus nagyon jó cég. Amikor elromlott a telefonom rákellett mennem az asus honlapjára és be kellett írnom a telefon nevét és a számát. A futár már másnap kijött érte kb 3 nap alatt megszerelték és vissza is hozták INGYEN! Még a futár is ingyen volt. Nagyon kényelmes. Még az üzletbe se kellett menni, otthonról elintéztem.

Arról nem is beszélve, hogy SZINTE MINDENT kicseréltek benn ingyen. Ha kell be is tudom bizonyítani, a papíron is rajta van, kicserélték az aksit, előlapi kamerát, hátlapi kamerát, ramot, procit, csatlakozót kijelzőt, még a töltőt is amit beraktam a csomagba.


Még annyi, hogy az asusnak különleges csatlakozója van mert többféle csatlakozóhoz jó.

2015. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na és a huawei mate 7? :) 6colos kijelzője van, teljessen meg vagyok vele elégedve, igaz most veszek egy lg g4et de ezt is minden nap használni fogom :)
2015. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!