Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon cserélése előtt...

Telefon cserélése előtt állok. Már kinéztem párat, ezek jók?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszíves! Ha van tapasztalat, esetleg ismerősöknek van ilyen készülékük, azok mondjanak már részletesebb leírást, hibákat stb.


HTC One M9- ez nagyon tetszik, külsőleg ez a legszebb szerintem, a két hangszóró nagyon tetszik és tesztek alapján jó is. De azt is mondják hogy melegedik, de akik vettek ilyet azt mondják nem zavaró, olyan mint eddig. Ez engem nem annyira érdekel, mert most Z2-őm van több mint egy éve, az is melegszik komoly használat közben.


Samsung Galaxy S6- Ez is nagyon jól néz ki, ami verhetetlen számomra az a kijelzője, annyira gyönyörű, és ez fontos, mert ezt nézi az ember. Ami taszít az a rendkívül kicsi akksi. Nem elég nekem, főleg Z2 után, ami kibírja 2-3 napig, ha nem nyomkodom annyit akkor 4-ig. Jónak tűnik a kamerája is ami nem elhanyagolható.


LG G4 Leather- Ez a HTC után szerintem a legszebb telefon, nagyon jó a kijelzője ennek is, a nagysága meg nagyon csábít, 5,5 col nagyon jó méret. A hátlapja fantasztikus, nagyon jó ránézni és kézben fogni. A kamerája ugyancsak jónak tűnik. De az akksija nem, nem annyira meggyőző.


Huawei P8- Ezt nem ismerem, láttam a telekom honlapján, nem tűnik rossznak. De a Huawei nem tudom mennyire megbízható telefont gyárt, mert volt már ismerősömnek P7 telefonja, nem kapcsolt be és nem csinálták meg neki! Újat kellett vennie, most boldog Z3 tulaj de ez nem lényeg, hanem az hogy nem merem be vállalni.


Ezek jöhetnek szóba, de mondhattok mást is, megnézem élőben, olvasok róla teszteket. A lényeg hogy felső kategória legyen és 5 col alatt (mp3 lejátszó) szóba se àllok telefonnal. Érdekelne mit javavosltok, de szerintem HTC lesz. Ja és Telekomnál, mert régóta itt veszem a készüléket és beszámítják egész korrekt áron.



2015. júl. 20. 09:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miért jó ha olyan nagy? az már nem fér el a zsebedben.
2015. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 6colos huawei simán elfér a zsebemben
2015. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kérdező.. ***** válasza:
Kell egy jó nagy zseb és nincs probléma.
2015. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Elfér zsebben. De G4-re tettem a voksom, meggyőzött. Gyönyörű nagy kijelző, nem olyan vészes a nagysága kb akkora mint a Z2. Tetszik a bőr hátlapja, minőség minden téren. Gyors, kamera korrekt, üzemidővel kapcsolatban optimista vagyok. LG nem lehet rossz, a TV-m, a monitorom és a hűtőm LG, soha semmi gondom nem volt még a márkával (megjegyzem, a sonyval se, az is hihetetlenül jó márka). Köszönöm a válaszokat, javaslatokat.
2015. júl. 20. 20:25
 15/16 kérdező.. ***** válasza:
Jól döntöttél!Majd írj egy véleményt róla!:)
2015. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Feltétlenül! 😊
2015. júl. 20. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!