Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kapcsolat túllépte a megadot...

A kapcsolat túllépte a megadott időkorlátot, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, új a telefonom, nem rég vettem, de a wifin kersztül a netet csak ma próbáltam ki. Bekapcsoltam a wifit, semmi baja nem volt, egy idő után pedig kiírta ezt: a kapcsolat túllépte a megadott időkorlátot. Ezután néhány odlalt behozott, azonban a google playt nem. semmit nem tudtam letölteni. Fiókkal be vagyok lépve, hiszen az elején mielőtt még kiírta volna ezt le tudtam tölteni.
2015. aug. 18. 22:55
 1/4 b95 ***** válasza:

Valami hálózati probléma lehet.


Egyébként maga a hibaüzenet azt jelenti, hogy ha x ideig nem tud adatot lekérdezni a telefon, akkor megszakítja az adatlekérést, azaz nem tudja betölteni az adott oldalt.

2015. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy erre volt kiváncsi. :)

Nekem is pont ez volt a bajom. Próbáld meg újra húzni a telefont, vagyis gyári állapotba állítani. A neten megtalálod a mobilodhoz a parancs gombokat, mert mindegyiknek más. :)

2016. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A routered állítsd vissza gyári beállításokra. Nekem így már müködik...
2016. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kapcsold ki a telefonod,majd ved ki belöllr a sim kártyát . Várj néhány másodpercig majd tedd vissza és kapcsoldbe. Add meg a pinkodod és ha van akkor a lezárási kododat is. Menj rá a google play re és müködni fog. Nekem ez használt
2016. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!