Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi készülékek közül...

Az alábbi készülékek közül melyiket ajánlanátok? Flottán belül vásárolnék, ezek jöttek szóba.

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Core Prime NEM DUAL

Microsoft Lumia 640 LTE NEM DUAL

LG Spirit 4G LTE NEM DUAL

Lenovo A6000 NEM DUAL

Lenovo Vibe P1m NEM DUAL


2015. nov. 26. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Én a Lumiát nagyon tudom ajánlani.
2015. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Lumia
2015. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Lumia 640 egyértelműen.
2015. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

:D :D :D Ahhoz képest, hogy csak pár ezer forint az eltérés, meg hogy 1 vagy 2 kártyát kezel-e, de más semmi, ezzel már máskor is találkoztam, ahol egy kérdező minden telefonnál kiemelte, hogy "NEM DUAL" :D Mintha az olyan sokat számítana...

Amúgy a kérdésre válaszolva a Lumia 640 tényleg jó, ha viszont inkább az Android felé hajlasz, akkor Lenovo Vibe P1m!

2015. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, csak azért "emeltem ki" mivel flottaajánlatból választanék, és copy-ztam őket :)


A6000 van már csak raktáron, nagyon sok jó és rosszat hallottam róla, vélemények?

2015. dec. 22. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Egész jónak tűnik! Snapdragon 410 processzor van benne, ami a létező legjobb az olcsóbb telefonokban, a ramja is megvan 1 GB, ami ma már minimum szükséges egy Androidos telefonban, HD-kijelző, 2 MP előlapi kamera, és a 2300 mAh akksival pedig az üzemidő se lehet rossz. A hátlapi kamera ugye 8 MP, ami felbontásban elég jó, de sajnos azt nem tudom, hogy minőségre milyen képeket csinál! :/ Szoftveresen 4.4 KitKat van rajta, ami nem tudom, hogy még meddig lesz támogatott, vagy hogy a telefon kap-e majd frissítést. Szóval szerintem abszolút nem rossz, csak az árát nem tudom. Kártyafüggetlenül legolcsóbban is 50 ezer Ft, amit azért enyhe túlzásnak tartok, nem tudom, hogy te mennyiért tudod megvenni. :/
2015. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Lumia mondjuk azért jobb ennél a Lenovo-nál.
2015. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiért Moto E 2015 vagy Moto G 2014 Androidosból:

Jó összeszerelés és minőség.

Jó hardwareileg.(ha már itt tartunk ebbe is Snapdragon 410 van és 1GB RAM)

Jó támogatás és Stock Android.(nincs teleszemetelve így elég gyors)

Mondjatok olyan alsó-középkategóriás telefont ami minimum 1 évig lesz támogatva.Mert A Lenovo az nem hiszem hogy majd megkapja a "Haswell"-t míg a Moto G 2014 meg igen.(pedig már egy éves)

2015. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*"Haswell" helyett "Marshmallow".(6.0 Android)
2015. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy az Android verziók miért édesség neveket kapnak?Csak most tűnt fel.
2015. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!