Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s, huawei p9 lite vs...

Iphone 6s, huawei p9 lite vs huawei p9 melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
ár az most mind1 az érdekelne melyik a legjobb telefon szerintetek

2016. aug. 5. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
i6s nagyon jól sikerült telefon.
2016. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg h a 6s hany gugas de ha a penz nem szamitana akk a p9et valasztanam de ha nekek az iphone rendszere jobban tetszik akk azt vedd
2016. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nyilván az i6s és a p9 a legjobb.


Azt kell eldönteni mire használod én utazás miatt pl sokat nézek sorozatot/filmet a telefonon ezt nekem androidos telóval könyebb mert leszedek egy torrent app ot és már telóra le is szedi nekem nem kell másolgatni.


Ez i6s en ügye nem ilyen egyszerű sajnos ahogy zenéket is gépről kell átrakni bár ha téged ez nem érint akkor nem gond.


Különbség még abban van, hogy mennyi időre veszed ha mondjuk 3 évre akkor i6s jobb döntés mert a softvertámogatása jobb. Androidnál ez 2 év de ha már ügye nem csúcskészülék lasabban kapod a frissítést sajnos...


Lényegében már mindegy melyiket veszed mert nagy különbség nincs már köztük...

2016. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

neteznék,fotóznék,telefonálnék,zenét hallgatnék

fontos a gyorsasága ami kb mindegyiknél ugyanannyi,ne fagyjon le. soha nem volt még iphonom

2016. aug. 5. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, a P9 nem fog lefagyni.
2016. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Iphone 6s, jobb használni, mind2őt probaltam de az i6s jobb..
2016. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
81%
Üdv! a P9 el semmi gondom igaz csak 3 hete van meg még ismerkedünk de merem ajánlani eddig ez a leggyorsabb gépezet amivel találkoztam a környezetemben.
2016. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ment a zűd :D
2016. aug. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!