Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia márka szerviz Budapesten?

Nokia márka szerviz Budapesten?

Figyelt kérdés
Nagy vagyok pesti, így nem tudom melyikbe vigyem a telefonom. Többről is tudok (négy). Van valakinek személyes tapasztalata valamelyikről? Melyik jobb, melyik rosszabb, vagy egyáltalán hogy pontosan hol vannak egyáltalán, mert csak úgy random interneten találtam pár címet és szeretnék biztosra menni.
2016. szept. 30. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

"vagy egyáltalán hogy pontosan hol vannak egyáltalán"


Egyáltalán miért nem hiszel az internetnek egyáltalán? Ha az egyik oldalnak nem hiszel, megnézheted egy másikon. Egyáltalán.

2016. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű kommentedet, sok mindenre választ kaptam belőle. Bárcsak minden embernek annyi baja lenne a világon, mint neked (lsd. random szóismétlés). Egyáltalán.
2016. szept. 30. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!