Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia XA vagy M5?

Sony Xperia XA vagy M5?

Figyelt kérdés

A telefonokat innen venném:


M5: [link]


XA: [link]


A döntés azért nehéz, mert a két telefon, ha minden szempontot összevetünk, egyforma. Az M5-ben valamennyivel erősebb a hardver, nagyon jó a szelfikamerája (bár ez nem lényeg), és megvan benne az eredeti Sony design. Hátránya, hogy kezd elavulni.


Az XA-ban 2GB ram van 3 helyett, nincs olyan jó kamerája, nem is vízálló, nekem nem adja át azt a jó strapabíró, Sony Xperia Z szériából jövő Sony hatást. Modernebb, bár törékenyebb telefonnak tűnik, hardverileg ott van, mint az M5, mégis 1GB rammal kevesebb van benne.


Ezek nem olyan életbevágó dolgok, és tekintve, hogy mindkettőre 2 év gyártó garancia van, meg akarom venni az egyiket. Ha lenne aranyban az M5, akkor egyből venném, mert nagyon nagyon jól néz ki. Azt kifelejtettem, hogy az M5-ben még 1920x1080 a felbontás, ami nagyon jó ahhoz képest, hogy régebbi. Igazából az M5-öt venném, ezt levehettétek a szövegből, csak lehet, hogy ez a régi Sony design már az elavultság kezdetét jelenti, és lehet, hogy az új Android XA-ra jobban van optimalizálva, ezért felesleges aggódom a RAM miatt.


Vagy csak én reagálom túl, és vegyem nyugodtan az M5-öt, annyira nincs lemaradva az XA-hoz képest?


Tudna valaki segíteni ebben, akit tényleg érdekel a téma, és képes lenne érvelni egyik vagy másik mellett, és nem csak annyi, hogy "vedd, amelyik tetszik"?



2016. okt. 22. 02:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk néztem videót az XA-ról, és az már sokkal modernebb, karcsúbb hatást kelt. Az M5 tényleg régi design.
2016. okt. 22. 02:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Az M5 jobb, bar nekem az XA jobban tetszik..
2016. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!