Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz az hogy a játékok hamarab...

Igaz az hogy a játékok hamarabb tönkre vágják az okostelefonok aksiját?

Figyelt kérdés

Vettem az egyik ismerősömnek egy Vernee Thor telefont,direkt azért is hogy játszon rajta.Erre meg kitalálta hogy nem játszik rajta merthogy az hamar tönkre vágja az aksit.Én meg a fejemet fogom hogy ennyire vigyázni akar rá mint egy hímestojásra,pedig az a telefon játszásra is való


Próbáltam meggyőzni az ellenkezőjéről,de nem jártam sikerrel.Azonban mivel nem értek a telefonokhoz,bennem is felvetődött a kérdés hogy ez tényleg így van e?Szerintem nem a játékok vágják tönkre az aksit,hanem a rendeltetésnek nem megfelelő használata.Mint tudjuk vannak tippek,trükkök,tanácsok amiknek a segítségével az aksik élettartama hosszabbá válhat.Ha egy aksi gagyi akkor az ígyis úgyis tönkre fog menni hamar,akár játékkal vagy anélkül.Igazam van vagy tévedek?


2016. dec. 22. 14:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Azért ezeket érdemes tudni,de mennyi ember nincsen tisztában ezekkel a dolgokkal és nem véletlenül van ez így.A gyártóknak se az a célja hogy az emberek hosszú évekig használják a telefonokat.Nekik az az ideális ha 2-3 évente lecserélik az emberek a telefonjukat
2016. dec. 22. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!