Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghajlott a telefon jár rá...

Meghajlott a telefon jár rá garancia? Még van rajta 18 hónap

Figyelt kérdés
Huawei p9 lite

2016. dec. 31. 16:23
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nem :/ hogy hajlott meg?
2016. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából vettem használtan, azt írta az eladó, hogy semmi baja.. Azután megkaptam és megvan éppen nem törve :D nem hajlandó visszaadni a pénzem sem. Csak tiszta folt a kijelző is miatta és félek ha túl melegszik vegigreped az egész..
2016. dec. 31. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem jár.
2016. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha meg tudod a szervizest győzni hogy ott volt az asztalon és hopsz magától meghajlott akkor igen..

De erre kicsi esélyt látok, de gondolom te se kérdezted ezt komolyan, és csak olyan szilveszteri moka :D

2016. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy telefonálás közben odacsípte a füled, úgy kellett róla lefeszegetni.
2016. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"azt írta az eladó, hogy semmi baja.."


Én meg mindjárt azt írom neked, hogy ugorj a kútba, nem lesz semmi bajod. Megteszed? Az egészséges bizalmatlanság a pénztárca legjobb barátja.

2016. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Küldött képeket :)) rengeteget és nem vettem észre hogy az egyik oldal kimaradt
2016. dec. 31. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:

hát erre mondják, hogy így jártál...

Fenyítsd be, hogy feljelented stb, de nem sok esélyt látnák annak se, főleg, hogy képeket is küldött...

Meg ha a leírásban van valami ilyen, hogy "apróbb hibákkal" akkor nem hazudott.


Legközelebb személyesen veszel telefont.

2016. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben hogy hibátlan kènt adta el :) és amint mondtam küldött képeket, rengeteget de a hibarol magáról nem
2016. dec. 31. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!