Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ideje túlmelegedik a...

Egy ideje túlmelegedik a telefonom, gyorsan merül, eddig nem csinálta mit tehetek?

Figyelt kérdés
Lg g5öm van, és egy ideje szinte a semmitől is felmelegedik, nagyon gyorsan merül, szinte fél napig bírja. Eddig gond nélkül bírta egész nap úgy hogy csomót használom. Van 3 plusz aksim is, lehet hogy az a probléma hogy nem gyáriak? Bár eddig nem volt velük probléma, bár most 2 nem gyári aksivel is ezt csinálja, nem hinném hogy egyszerre mentek tönkre.

2017. jan. 10. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt ilyen problémám, nekem egy idő múlva meg is halt, azt mondták alaplap hiba. Ez nem ijesztgetés, csak arra szeretném felhívni a figyelmedet, hogy minél hamarabb csinálj mentést: minden képet, számot stb, bár én is így tettem volna!
2017. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!