Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite vagy Samsung...

Mangócska kérdése:

Huawei P9 Lite vagy Samsung Galaxy A5 Melyik lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 17:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó telefon, de túl vannak árazva.
2017. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért nem kell általánosítani az egész márkát, mert ez gyakorlatilag akármelyik gyártóval előfordulhat, hogy konkrét típuson belül is a több millió darab legyártott telefon közül kikerül a piacra jónéhány darab, ami nem tökéletes, és bizony bár kicsi rá az esély, de nem lehetetlen, hogy bárki véletlenül egy ilyen példányt kap kézhez, és ez nem is az eladó hibája, ő sem tudhatja előre kipróbálás nélkül, hogy az xy sorozatszámú egyetlen darab telefon hogyan működik!

Ez a világon bármelyik gyártóval előfordulhat, hisz Murphy törvénye: "ami elromolhat...", akár már a gyárban is, csomagolás után is megadhatja magát egy gyengébb alkatrész!

2017. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Amit írtál, az igaz.Viszont én nem erről beszéltem, hanem arról, hogy a "szakember" (ahogy korábban neveztem) direkt kiemelte, hogy ezt sokan vitték vissza szoftver hibák miatt.Bármelyik telefon elromolhat, viszont én arról beszéltem, hogy a Huawei P9 Litenál ez gyakoribb, mint pl. a SG (Samsung Galaxy) A5-nél, vagy a többi SG telefonnál.

Én ezzel nem elriasztani szeretném a kérdezőt, hanem csak informálni.Egy keret mondatban szólva:A SG A5(2016) megbízhatóbb, mint a Huawei P9 Lite.

2017. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!