Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma megpróbáltam visszarakni...

Ma megpróbáltam visszarakni egy régebbi LG G2 androidot a telefonomra. Elkezdte feltelepíteni Download módban, de 10%-on megállt percekre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval Azt gondoltam hogy biztos lefagyott, de a kikapcsoló gombra nem reagált ezért lehúztam az USB-ről. Ekkora már ki tudtam kapcsolni de amikor elkezd bekapcsolni akkor kidobja az LG logót majd lefagy a kijelző. Ez miért van? Hogy tudnám megoldani?
2017. jan. 21. 20:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy úgy fagy le,hogy eltűnik az LG logó és csak fekete a kép.
2017. jan. 21. 20:49
 2/4 Lájsz ***** válasza:
Ha van még download mód akkor szedj le egy másik romot,és próbáld meg azt feltenni. Ha nincs download akkor sajna szervíz,innentől már csak jtag-al lehet újraszoftverezni.
2017. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. jan. 26. 17:39
 4/4 Lájsz ***** válasza:
Igazán nincs mit,nagyon szívesen! :)
2017. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!