Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki iphone 4s-t...

Szerintetek ciki iphone 4s-t kapni 2017-ben?

Figyelt kérdés
Közèpsuliba járok 9.-es vagyok már nálunk is van akinek iphone 5 vagy 6-ja van, de ha èn Iphone 4st szeretnèk/ Kapnèk ciki lenne?(az előző telómat ellopták mèg anno októberbe ès nem kaptam újat azóta se, a teló nagy volt igy gondolom a kicsi jobb lenne meg szerintem kenyelmesebb is mint a nagy) Negatívumok kímèljenek!!

2017. jan. 22. 07:32
1 2 3
 11/29 Trevor. ***** válasza:

Kicsi iPhone-nak ott az SE...

Mi lenne ciki? Én meg se tudnám különböztetni az egyik iPhonet a másiktól, max a 7-est, mert azon nincs fülhallgató jack. Szerinted mások azt nézik, hogy milyen telefonod van? Ha igen, akkor nem valami értelmes osztálytársaid vannak...


Ha telefon kell, akkor vegyél olcsón valami Xiaomit. Ha csak hívás+SMS, akkor valami nyomógombos Nokia.

2017. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
41%

Olyan közép iskolába járok, ahol szinte mindenkinek Iphone 5-7 van és ha android akkor is a legdrágábbak. Nálunk sem ciki, ha valaki egy régebbi telefont használ, szerintem sehol sem az.


A kérdezőnek inkább egy Iphone 5S-t ajánlanék. Hasonlóan kicsi képernyő, jobb teljesítmény.


Pls ne basztassátok csak azért mert Iphone-t akar. Ne rajta töltsétek ki a dühötöket ha ti nem tudjátok megvenni. Amúgy a kérdés tényleg provokáló, de egy 9.-es gimnazistáról beszélünk. Náluk még elfogatható ha ilyen baromságokon gondolkodnak.

2017. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
43%

"Pls ne basztassátok csak azért mert Iphone-t akar."

Nem is ezen van a gond.

"Ne rajta töltsétek ki a dühötöket ha ti nem tudjátok megvenni."

A SAJÁT keresetünkből. Majd ha ezt megérted, onnantól másképp látod az egészet (mert teljesen jogos, hogy a kérdező meg tudja engedni ezt magának).

"Amúgy a kérdés tényleg provokáló," - nem provokáló, csak viccnek is rossz.

"de egy 9.-es gimnazistáról beszélünk."

Nem egy dolgozó, sok gyerekes szülőről. :D

"Náluk még elfogatható ha ilyen baromságokon gondolkodnak."

ÉSSS??? Gondoljanak erre? Az már más, hogy meg is tudnák venni.

Még valamit: kérdező csak mutatóba akar telefont, ha nem így lenne, akkor nem iPhone lenne olcsón, főleg nem a 4S amivel semmire sem megy (még egy kamu iPhone is sokkal jobb - nem vicc).

2017. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Legalább valaki èrtelmes választ is ír, Köszönöm a segítsèget.
2017. jan. 22. 11:39
 15/29 anonim ***** válasza:
26%
SZÍVESEN!
2017. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Szirty ***** válasza:
43%

Az ciki hogy ezt megkérdezted!

Nagyon!

2017. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
8%

Most mondanám hogy nem de miért hazudjak?Igen ciki.Azóta már kijött 5 másik iphone.Nekem iphone 6s plus van(drága de megér)ha mindenaron iphone-t akarsz akkor minimum egy iphone 5c-t vegyél(igaz drága az is,remélem megtudjak venni a szüleid nekünk van annyi pénzünk úgy hogy ha nektek nincs inkabb hadjatok a francba)csak egy tanács

13L

2017. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Egy gond van a telóval: baromi régi

Persze a kamerája még szinte a mai napig megállja a helyét, de gondolom nem 1 évre szeretnéd venni.

Inkább én is amondó vagyok, vegyél minimum egy 5S-t vagy egy Xiaomit. Mindkettővel jól jársz.

2017. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Na kérdező - mi lett a végén?
2017. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ciki? Örülj neki, hogy kapsz telefont, de még milyet. Csak gondolj bele, hogy még mindig vannak a világon olyan emberek, akik nem tehetik meg, hogy telefont vegyenek maguknak. Ők biztos örülnének ennek a "ciki" telefonnak is.
2017. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!