Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki iphone 4s-t...

Szerintetek ciki iphone 4s-t kapni 2017-ben?

Figyelt kérdés
Közèpsuliba járok 9.-es vagyok már nálunk is van akinek iphone 5 vagy 6-ja van, de ha èn Iphone 4st szeretnèk/ Kapnèk ciki lenne?(az előző telómat ellopták mèg anno októberbe ès nem kaptam újat azóta se, a teló nagy volt igy gondolom a kicsi jobb lenne meg szerintem kenyelmesebb is mint a nagy) Negatívumok kímèljenek!!

2017. jan. 22. 07:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Kérdező ha nem menözni akarsz akkor jó a 4iphone ,de bármelyik másik telefon is .
2017. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
32%
Inkább ne is kommentelj ha még azt sem tudod mi a neve a telefonnak,szerencsétlenje nem tudja a nevét mert nem telik rá neki.Akkor miért kommetelsz???
2017. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Most akkor ciki vagy nem? Mert erre mèg nem nagyon lett válaszolva, többsèg csak "szarta" a telefont, hogy milyen rossz ne ilyet, hanem olyat vegyèl.
2017. jan. 25. 18:04
 24/29 anonim ***** válasza:

Miért akarsz iPhone 4-et? Ezt válaszold meg.

Több éves modellről van szó, csak használtan lehet hozzájutni.

2017. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Kicsi, kènyelmes, van előlapi kameraja nem ugy mint a tobbi kicsinek sot a hatso kamera èles is. Ès szerinten gyorsabb mint egy samsung pocketneo, vagy barmi mas kisebb telefon.
2017. jan. 25. 21:01
 26/29 anonim ***** válasza:
???? Pocketneo egy sok éves készülék. Talán Samsung A széria? (igaz én azt sosem ajánlottam, de annak 4.7" a mérete).
2017. jan. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 beluska254 válasza:

Szia, egyáltalán nem ciki, de a kérdés is több értelmű, ha olyan osztálytársaid vannak akkor annyi erővel egy olyan szituációban is kicikizne valaki ha iPhone 6-od lenne mert a másiknak már 7 Plus van...

Szerintem gyerekes ilyenekkel foglalkozni, a legtöbb iPhone között 4-6 között szinte csak méretben és kinézetben van különbség, max a kamerája jobb meg nagyobb tárhely, de már az iPhone 4S-nek is HD kamerája van meg 16GB-os verzióban is lehet kapni. Szóval a telefonra visszatérve nekem már régóta iPhone 4S-em van és nagyon elégedett vagyok vele, sosem volt vele baj, nem romlott el, nem lassul, tökéletes telefon, de már én is újat készülök venni, bár jól működik még mindig csak már szeretnék egy újabb telefont, meg az egyém csak 8GB-os és több kellene, szerintem így 2017-ben ha kicsi iPhone-t akarsz akkor vegyél 5-öt, az nem sokkal drágább mint a 4, vagy ott az SE, az is megfizethető és még alig 1 éve adták ki, a 4S-re már az új iOS rendszer sem telepíthető, de ha feltétlen 4S-t akarsz nyugodtan vedd meg, még most is teljesen jó csak már nem éri meg az árát 2017-ben, ha már annyit összegyűjtesz akkor nem sok kell egy 5-höz például.

2017. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Joell ***** válasza:
En most vettem 20000 ert egy szep allapotu 16 gigas dobozos 4s-t.elol hatul ugye uveg..kicsi es a fem keret miatt full premium a cucc a mai napig.kamera joo.bongeszesre jo.ez a telo nem ciki.es nem is lessz egy jodarabig.de am semmeik iphone sem az.soot lehet veszek meg egy szep allapotu 3g/ga -t is.az meg mar egyenesen kulonleges :).egy spnom pl (gazdag) egy n95 os nokiat hajt.megnezik az utcn foleg mikor facebookozik a bongeszuban..xdlassu de megy.
2017. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Végül megvetted?
2017. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!