Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő sim kártya vétele...

Mi a teendő sim kártya vétele után?

Figyelt kérdés
Vennék egy kártyafüggetlen mobilt, amihez pedig egy pannonos sim kártyát. Ehhez kapok egy pin-kódot meg persze egy mobilszámot. Egyszerűen rakjam bele a gépbe és már kész is?
2008. okt. 9. 21:37
 1/7 anonim válasza:
43%
Nem. Tedd bele egy zacskóba, ültesd el a kertben, 2hónap múlva kis sim kártyák nőnek majd ki, azokat szedd le, egyet egyél meg, a másikat dobd be egy kútba, a harmadikat pedig a telefonba.
2008. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%

Hihetetlen ez a kérdés!

De én is csak azt tudom javasolni amit az előttem szóló írt!

SOKKKKKKKKKKKKKKK :D

2008. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
94%
Sim kartya a telefonba berak, bekapcs, pin kod beut, es telefonalhatsz...Semmi mas teendo nincs. Esetleg beirkalod a telefonkonyvbe a neveket. 8-)
2008. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerződéskötés után hivatalosan 72óra míg aktiválódik a kártya, de elvileg ez kb fél óra, és már használhatod is:-)
2008. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Úgy tudom az első hívás aktiválja azt hogy az új szám is hívható legyen.
2008. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Lehet az előtem szolok elértették a kérdést. mobilt vettél, vagy vezetékes telefont?? mert abba nyomkodhatod a simet:)
2008. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Ekkora birkát...:D
2009. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!