Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire elég a mobilon való...

Mennyire elég a mobilon való netezésre a 80MB-os adatforgalom?

Figyelt kérdés

(lehet hogy rossz a kérdés)

Lényeg hogy a t-mobile által kínált "Net 80"-as netcsomagban havi 80megás adatforgalom engedélyezett. A kérdés hogy ez pontosan mennyire elég? Általános használatra gondolok most.


2008. okt. 10. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

1-2 napra.


Vagy szigorúan csak szöveges levelekre, pop3/smtp küldéssel. Internetes böngészésre nem igazán való.

2008. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Már bocs, de szarra se. Ha minden nap megnyitod egy hírportál címlapját, már be is telt. Wap-ra jó, de annak a támogatása holtan született. Ha van jó levelezőkliensed, akkor e-mailezni esetleg megfelel (csatolt állomány nélkül).

Csengőhang persze kijön belőle kismilió, de az kit érdekel?

Ha internetezésre szeretnéd úgy általában használni, akkor felejts el mindent 1 GB alatt, de ha picit is kocka beállítottságu vagy, akkor inkább legyen 3. Jobb így, mint utána infarktust kapni a kiszámlázott plusz megáktól...

2008. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
80 mega gyerekek?Telefonról elég 150 órára!!!Kb!!Nekünk az volt egy évig!!
2008. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem 100 megás csomagom van a Pannonnál, Nokia N82-n használom. Geeek vagyok, kocka vagyok, netfüggő, telefonfüggű vagyok...OPERA MINI böngésző van telepítve (az 1 megás Index címlapból csinál kb 50kb-t, látható minőségromlás nélkül), rengeteget e-mailezek (Gmail Mobile telepíthető progi naponta 15ször)Google Maps naponta 3szor, böngészés, olvasás ... napi minimum 2órában. Általában olyan 80-90 mega az adatforgalmam, sosem kellett ráfizetnem, vagy gondolkoznom, hogy fellépjek-e a netre. Annyi, hogy nincs zeneletöltés, youtube, nagyképek letöltése, illetve közepesre van állítva a képminőség. Oda kell rá figyelni az elején, de bőven ki lehet jönni, nem is kell nagyobb csomag, ha csak a mobilodon használod.
2008. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!