Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az x bo xone ha nem megy HDM...

Az x bo xone ha nem megy HDM i csak DM i kábellel lehet kötni vagy valami mással is??

Figyelt kérdés
Láttam hogy árolnak kimondottam xbox one ra av kábelet is akkor most ez hogy van ?? nem hsizem el hogy ha elromlot ddm i kiment akkor mindjárt kel vinni javítani ??
2021. jan. 4. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen kábeljaid vannak? Hdmi kábel elromlott, vagy annak a csatlakozója, ezt tesztelni érdemes. Igen van AV kábel is hozzá, ha nem megy a tv/monitor hdmiről.
2021. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszis zépen !!
2021. jan. 4. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem amit írtál, akkor a HDMI csatlakozód elromlott és erre keresel megoldást.

A kompozit video kábel amit lehet kapni, szintén a HDMI csatlakozóba megy - könnyedén előfordulhat, hogy ezért ez se hoz megoldást.

De ha működne is vele, jelentős képminőség romlás lesz a HDM-hez képest.

Szerintem érdemes szervizzel megnézetni inkább.

2021. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ki tudja az e romlot el de azt írja ki hogy incs jel !!! valmi mással biztosan összelehet kötni!! például av kábel ami jack dugos
2021. jan. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!