Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan állítsak össze egyedi...

Hogyan állítsak össze egyedi led szalag szettet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 méteres led szalagot szeretnék körbe a szoba tetején, díszléc nélkül!

Elsősorban 5050 SMD 60led/méter led szalagot néztem. Ezek bírják a hosszabbítást? Hallottam olyanról, hogy a led vége nem világít olyan szépen mint az eleje. Ezt akarom elkerülni.

anrodiszlec.hu -t néztem eddig, vagy van jobb is?

Milyen szalagot, vezérlőt, tápegységet érdemes választani?



#szett #LED #szalag #RGB #anrodiszlec
2022. jan. 22. 19:51
 1/1 Vortrex ***** válasza:

Ez minden szalagnál így van, 15 méter után már látványosan esik a feszültsége az elejéhez képest. Úgy kell kialakítani, hogy körbe érje a szobát, hogy a végek egy helyen találkozzanak, és ott megtáplálni mindkét végét egyszerre, akkor nem fog halványodni.

Igazából ugyan azokat a kínai cuccokat árulja mindenki. A vezérlő és a tápegység teljesítményét illik fölé lőni egy kategóriával, és akkor nem lesz gond

2022. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!