Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Adott két smart tv. Az egyik...

Adott két smart tv. Az egyik Grundig a másik Blaupunkt. 2020. évi tv készülékek. Csupán a Netflix érhető el. A HBO go pl. vagy a Disney + miért nem?

Figyelt kérdés
2022. aug. 24. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:

azok akkor sima Android TV -k ha jól gondolom.


Android áruházban ha nincs akkor a TV készülékkel nem kompatibilis.

HBO -t lelőtték a legtöbb TV ről. Átalakítás után újabb átalakítás, aztán ki tudja mi van, én nem tudom és akarom követni meg figyelni.


Disney nem rég óta elérhető, nem tudom milyen feltételei vannak az applikációnak. SW és HW tekintetében hogy elérhető legyen.

Az egy dolog hogy te 2020 -ban vetted de valójában mikori modellek...

Másodvonalbeli TV -k szóval nem tudom meddig van support de ha valóban 2020 modellek azért az alapokat ismerniük kéne.


Keress rá a neten a TV modellszámokkal hogy mi újság.


Végső esetben Google chrome cast TV okosító, bár az ua elvileg mint ami a TV ben van vagy TV ben kéne lennie majdnem.

2022. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2020-as modellek. Netflix elérhető illetve a képernyő tükrözés is. Próbáltam frissíteni azt írja, hogy a frissítés naprakész. Nem értem egy Disney + miért nem elérhető.
2022. aug. 24. 09:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten a TV modellre és a disney -re hogy mi a szitu, másnál is ugyan az a helyzet ugyan ezzel a modellel. Vagy MO -n még nem elérhető az android áruházban? Csak weben? Nem tudom.
2022. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érhető el minden platform minden okostévén. Ilyenek pl. a Panasonic rendszerén sincsenek, ha megnyugtat, és tudtommal más, kisebb rendszereken sem. Van viszont Amazon, ott is vannak jó filmek, némelyik magyar szinkronnal vagy felirattal. Ha mindent akarsz, vegyél Androidos, LG, vagy Samsung TV-t. Ha ezek Androidos tévék, akkor passz.
2022. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezeket az okos TV-ket úgy képzeld el mint egy számítógépet. Fut rajtuk valamilyen operációs rendszer. Általában valamilyen linux, csak minden gyártó a saját képére igazította. Az LG-ken WebOS, Samsungon Tizen, Hisenseek egy részén Roku, Panasonicon MyHomeScreen, stb. Ha valamilyen alkalmazást készítenek ezekhez a TV-khez akkor minden egyes ilyen operációs rendszerhez el kell készíteni az adott alkalmazást. Van egy kismillió gyártó, rengetegféle rendszerrel. Az HBO és a Disney úgy döntött, hogy ők nem készítenek a grundig és a blaupunkt rendszeréhez alkalmazást. Valószínűleg annyira kicsinek találták ezeknek a gyártóknak a részesédését hogy nem éri meg nekik lefejleszteni ezekre a rendszerekre az alkalmazásukat. De ilyen esetben vehetsz a tv-be dugható ún. stick-et. Pl. chromecast, ekkor a telefonodról tudsz majd kiküldeni tartalmat a tv-re. Vagy egy Mi tv stickkel android tv-t varázsolhatsz a TV-dből. Ezekkel használhatsz HBO-t és Disney-t is.
2022. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Valamiért a Netflixnek megérte, az Amazon sem ritka. Ezek azt hiszem HTML5 alapú alkalmazások, annyira nem bonyolult. Egyébként a Panasonicnak is van Androidos tévéje, a Hisense-nél Vidaa van többnyire. Nincs olyan sok rendszer, mint ahány tévémárka (ezek ugye sokszor egy anyacéghez tartoznak, pl. Vestel). De valóban külön stick vagy ilyesmi kell, ha valami nem érhető el.
2022. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Nem fejlesztek TV-re de gondolom a netflixre és youtubera ráhúznak egy HTML viewert a gyárban. A youtube tv felülete el is érhető valamilyen linken keresztül.

2022. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Én sem vagyok, de ezek szerint ezt megtehetné a többi platform is. Amúgy a piac "alsó" szegmense is pár millió tévé ugyanennyi potenciális előfizetővel.
2022. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2022. aug. 25. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!