Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangszóró: pár centis, Jack...

Hangszóró: pár centis, Jack dugóval csatlakoztatható kapható? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsi hangszóró (Jack dugóval csatlakoztatható, pár centis) kapható?

Nagyobb hangszórókat (régen) lehetett kapni, amelyeket walkman-hoz lehetett csatlakoztatni például, de én kifejezetten kicsire, pár centisre gondolok.



2022. szept. 17. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kapható.
2022. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A PC-s hangfalak mind ilyenek, ebből is van egész kicsi.

[link]

2022. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, ami nem tartalmaz erősítőt, csak bedugom és szól, nem PC hangszóró, hanem nagyon kicsi, hordozható.
2022. szept. 17. 15:34
 4/18 Szirty ***** válasza:
38%

És hova akarod bedugni drágám?

Mert egy vonali szintű vagy fejhallgató erősítővel rendelkező eszköz nem nagyon fogja kihajtani!

2022. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok róla, hogy bárkinek a "drágája" lennék. :)

Egyébként beszédre kell és "elég ha szól", én találkoztam már ilyen hangszóróval, régen rendeltem ebay-ról csak sjanos odaadtam valakinek...

2022. szept. 17. 16:54
 6/18 Szirty ***** válasza:
0%
A kérdésre is tudnál válaszolni?
2022. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Mert egy vonali szintű vagy fejhallgató erősítővel rendelkező eszköz nem nagyon fogja kihajtani!"


Amit régen rendeltem ebay-ról (most a "minden termék vám alá esik" című bonyodalom miatt nem akarnék rendelni), azt a fejhallgató-kimenet is kihajtotta.


Egyébként ha lenne olyan kicsi, vezetékes hangszóró, amelyet powerbank-ra tudnék csatlakoztatni, az is jó lenne (van pár "USB Type A -> 5.5x2.5" meg hasonló csatlakozóval rendelkező kábelem.

2022. szept. 17. 18:44
 8/18 anonim ***** válasza:

#7 Átnézted egyáltalán a linket amit a 2-es hozzászólásomban küldtem? Abban van olyan kis hangfal aminek tápját USB-ről kapja, vagyis tudod használni powerbankkal.

[link]

2022. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Szirty ***** válasza:
0%

Tehát semmiképpen nem szeretnél a kérdésemre válaszolni.

Ok.

Ehhez tartom magam.

2022. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A linken a drágábbakat dobta előre és a böngésző meg akadozott, az olcsóbbakhoz nem jutottam el.


"És hova akarod bedugni drágám?"

A fejhallgató kimenetbe.


"Tehát semmiképpen nem szeretnél a kérdésemre válaszolni."


Fentebb válaszoltam, a #7 hozzászólásban utaltam rá: nekem fejhallgató-kimenettel is működött.

Azt gondoltam, hogy ezzel megválaszoltam a kérdést (egyértelmű utalással).


A fejhallgató-kimenetbe gondoltam csatlakoztatni.

Ha halkan szól, az már elég.


Egyébként nem én pontoztalak le.

2022. szept. 18. 03:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!