Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangszóró: pár centis, Jack...

Hangszóró: pár centis, Jack dugóval csatlakoztatható kapható? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsi hangszóró (Jack dugóval csatlakoztatható, pár centis) kapható?

Nagyobb hangszórókat (régen) lehetett kapni, amelyeket walkman-hoz lehetett csatlakoztatni például, de én kifejezetten kicsire, pár centisre gondolok.



2022. szept. 17. 12:46
1 2
 11/18 Szirty ***** válasza:

"Azt gondoltam, hogy ezzel megválaszoltam a kérdést (egyértelmű utalással)."


A kérdés az volt hova szeretnéd bedugni. Avagy milyen készülékbe.

Meg is indokoltam hogy a kérdés miért fontos a lehetséges válasz szempontjából.

Még kétszer próbáltam kiszedni belőled a választ. Semmilyen választ nem adtál rá.

Eddig a percig nem lehet tudni mivel akarod használni.


A #7-es válaszodban nem hogy egyértelmű utalás nincs erre, de nyoma se.

2022. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Fejhallgató csatlakozóba szeretném bedugni (erre már utaltam, hogy régen amikor volt ilyen hangszóróm, oda dugtam), például kisrádióval szeretném használni.
2022. szept. 18. 09:50
 13/18 Szirty ***** válasza:

"Fejhallgató csatlakozóba szeretném bedugni"


A fejhallgató kimenet nem készülék, hanem annak egy csatlakozója.


Olyan mint ha azt kérdezném mit olvasol, te meg azt válaszolnád hogy könyvet.

2022. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kisrádió. Esetleg olyanokat nézegettél, amik egy darabban szólnak akkorát, amekkorát elvárnál tőlük? Vagy mi is az alapprobléma?
2022. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Meg más készülékekhez is, például túristaként kapott "idegenvezetői rendszer" vevőkészülékéhez.

Hallássérült vagyok és gondoltam: könnyebbé teszem az életemet kicsit, ha tudom.

2022. szept. 18. 10:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Hallókészülék nem jobb megoldás? Vagy pl most ismerkedtem egy nővel, akinek Pécsen a fejbőre alá ültettek be valamit, mert az egyik fülére nem hallott, kívülről meg egy mágnesen korong volt a haja alatt.
2022. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
De, van hallókészülék, csak a fülhallgatóval kényelmetlen/rossz használni. A kiegészítők meg drágák hozzá, valamint nem jöttek be annyira.
2022. szept. 18. 10:23
 18/18 anonim ***** válasza:

A fejhallgatókimenetek jó ideje ilyen 100-200mW körül vannak maximálva, hogy a fizika is segítsen megóvni a fiatalok hallását valamennyire. Nyilván mindig lehet találni fórumok bogarászásával olyan kütyüt, amelyik szándékosan nagyobb kimenőjelet ad, vagy mondjuk szoftveresen van határolva, és jól kiforrott, otthon is csuklóból követhető módszer van a felpiszkálására. Pro audio dolgok is szoktan nagyobb kimenőjelű fejhallgatókimenettel készülni, főleg mert a pro fejhallgatók rendszerint nem ultrahiperszuper érzékenységűek, pont hogy minél kevesebbet termeljenek vissza a kimenetre, ezzel is leegyszerűsítve a hűbb hangvisszaadás megvalósítását. Lehet kapni párezerért ilyen nagyon kínai, rendszerint négykimenetes fejhallgatóerősítőt, az tud nagyon kemény kimenőjelet varázsolni a szerényebb kimenetek jeléből is. Példa: [link]


A valódi megoldás egyébként tényleg a karaktered feltápolása lenne minimum egy sentinellé, legalábbis én azzal indítanék.

2022. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!