Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A televízióhoz szeretnék hang...

Gungasam kérdése:

A televízióhoz szeretnék hang közvetítő készüléket csatlakoztatni, hogy a TV saját hangja is megmaradjon, vajon milyen készülék lehet alkalmas és hogyan?

Figyelt kérdés
A hallásom nagyon rossz, féloldalasan gyengült, ráadásul fülzúgásom is van. a normál hangú televízió hangot hallom jól de nem értem meg! Bizonyos beszéd frekvenciákat nem hallok meg. Ezért kell egy olyan készülék amelyik NEKEM , akár vezetékesen is fejhallgatóval lehetővé tenné , hogy úgy halljam a Tv-t sztereóban, hogy más TV-zőket ez ne zavarjon. Mások a TV rendes hangját hallgathassák.Ha egyedül tévéznék megoldható a fejhallgatós dolog de akkor a TV saját hangszórója kussol. Ez nem elég jó.
2023. márc. 28. 20:58
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Az optikai kimenet nem szabályzott, illetve a SCART, ha olyan TV-d van, ezekre lehet csatlakozni.
2023. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán néhány tévén van ilyen opció, mert mintha az én egyik régi tévémen lett volna.
2023. márc. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ismerek én is olyan típust, amiben független fejhallgató-erősítő van és egy külön menüpontban lehet állítani a kimenőszintet. Viszont ehhez olyan olyan fejhallgató praktikus, aminek saját hangerőszabályzója is van, mert mindig a menüben állítgatni körülményes lenne.

Továbbá annál a 3,5-es jack bedugása nem némítja a hangszórókat, mint ahogy a kérdésben szerepel.

2023. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a mostanin van, az sem egy csúcsmodell, szóval érdemes körülnézni a menüben.
2023. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!