Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Laptopomat fel lehet valahog...

A Laptopomat fel lehet valahogy turbózni játékokra?

Figyelt kérdés

Olyan embert keresek aki ért hozzá, mert én nem nagyon.

A gépem adatai: Intel(R) Core(TM) i7-2640M CPU @ 2.80GHz, 8Gigás memória, 64biter rendszer.

Kiskorom óta gamer lány vagyok, szeretek számítógépes játékokkal játszani, de nagyon sokszor úgy játszottam a nagyobb játékokat, hogy vagy kis ablakban, Full Low grafikán laggolva, mert nem bírja a gépem vagy el se indította a játékokat. Tudom, hogy ezek a laptopok nem játékra valók, de sajnos nem igen engedhetek meg magamnak jobbat, ez is vagy 5 éve megvan. Grafikus kártya nem megy laptopokba azt hallottam, de javítson ki valaki ha tévedek.

Ha nincs remény az sem baj eddig is meg voltam így...de meg akartam kérdezni hátha valaki jobban ért hozzá.

Köszi. :)



márc. 1. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem nagyon lehet.

Esetleg előfizetsz egy cloud gaming szolgáltatásra és játszol úgy a játékaiddal

márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. A játékokhoz erős grafika kell, azon pedig nem tudsz változtatni.
márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a laptopot felejtsd el ha jatszani akarsz. Egy 11+ eves processzor van benne amit cserelni nem lehet, grafikus kartyat nem tudsz beletenni. Nincs ilyen 'felturbozas', foleg nem laptopokra, maximum a memoriat lehet boviteni meg a hattertarat mondjuk SSD-re cserelni, de ennyi.
márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha játszani szeretnél, ezt a gépet el kell rá engedni. Idős már eljárt felette a kor. Gondolom nem retro játékokkal akarsz játszani hanem újabb címekkel. Lehet jobban járnál egy konzollal.
márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Lehet külső videókártyát venni, de valószinüleg ez a processzor gyenge lenne hozzá.

De van felhő alapú játék lehetőség is.

Például: [link]

Próbáld ki!

márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Én egy i5-3320m procis laptopot nyúzok. Konkrétan semmit se visz normálisan, az intel HD csak arra való hogy képet adjon. Ott a vram a probléma, ami 64/128mb dedikált, édes kevés a játékoknak. Ha mégis valami elindul, akkor textúra problémák lesznek, ugyanis nem tudja hova betölteni, így ramba tölti ami lassabb, és több memóriát fog használni.

Vagy GFN a megoldás, vagy összegyűjtesz egy asztali gépre. Egy 4 gen i5+1050ti még a mai napig viszi a játékokat, és 40 ezért már kis szerencsével találsz.

márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
márc. 1. 21:05
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
400k alatt nincs normális gamer konfig laptopban pedig 500k felett kezdődnek. A gamerkedés nem a csórók hobbija hacsak nem 20 évvel ezelőtti játékokkal játszol.
márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

fiam vett magának gamer laptopot direkt ės futnak rajta jåtékai de azok tėnyleg drågák kb 800 euro kezdödnek black friday vette magának 500 euroėrt.

sajnos mindenhol drågák.

márc. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Cloud gaming esetleg, de azt is csak h.264-ben tud streamelni.


Ha játszani akarsz, akkor inkább egy asztali gépet válassz. Használtan 200-ból kijön már egy kezdő szett, amivel el lehet játszogatni mai játékokat is (ryzen 3600, RX 6600XT, monitorral-perifériákkal)

Laptopból ugyanez a szint használtan talán 300 felett, újként meg biztosan 400 felett. Laptop nagyon drága és nagyon kompromisszumos. Nagyon nem ajánlott.

márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!